
Колодки гальмівні (задні) Toyota Land Cruiser 200 08- (Advics), Zimmermann 24653.175.1
1 873,78 ₴
- Готово до відправки
- Код: 24653.175.1
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки гальмівні (задні) Toyota Land Cruiser 200 08- (Advics), Zimmermann 24653.175.1. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
24653.175.1
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
24653.175.1 (ZIMMERMANN)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| LEXUS — LX (URJ201) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 570 (URJ201) 387 л.с. | 2007–н.в. |
| 450d (VDJ201) 272 л.с. | 2015–н.в. |
| 570 367 л.с. | 2007–н.в. |
| 570 384 л.с. | 2007–н.в. |
| TOYOTA — LAND CRUISER (VDJ20_, UZJ20_) (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 4.5 D V8 (VDJ200) 286 л.с. | 2008–н.в. |
| 4.5 D4-D 235 л.с. | 2007–н.в. |
| 4.5 D4-D 272 л.с. | 2012–н.в. |
| 4.5 D4-D (VDJ200) 265 л.с. | 2007–н.в. |
| 4.6 V8 309 л.с. | 2010–н.в. |
| 4.6 V8 (_URJ202W_) 318 л.с. | 2012–н.в. |
| 4.7 V8 (UZJ200) 288 л.с. | 2008–н.в. |
| TOYOTA (FAW) — LAND CRUISER 200 (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 4.0 Привод на все колеса 240 л.с. | 2007–н.в. |
| 4.7 275 л.с. | 2007–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zimmermann |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 24653.175.1 |
| Кросс-номери | 025 246 5317, 04466-0C010, 04466-60120, 04466-60120, 04466-60160, 04466-60160, 1051179, 1170875, 13046056192N-SET-MS, 13046056192N-SET-MSP, 181875, 19-14722-0, 2245106, 24651, 24889z, 301340, 325039, 402 см 402, 40230330302) |
| Стан | Новий |
| Ширина | 116 мм |
| Товщина | 17 мм |
| Висота | 45 мм |
| Сумісність з маркою | Lexus, Toyota |
| Сумісність з моделлю | Land Cruiser |
| Користувацькі характеристики | |
| Ширина [мм] | 116 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація | Зображення відповідає комплекту постачання |
| Висота [мм] | 45 |
| Товщина (мм) | 17 |
| перевіркове значення | ECE R90 APPROVED |
| Гальмівне встановлення | ADVICS |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 873,78 ₴



