
Колодки гальмівні (передні) BMW 3/5/X1/X2/X3/13- (Lucas), Zimmermann 25617.185.1
2 515,98 ₴
- Готово до відправки
- Код: 25617.185.1
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки гальмівні (передні) BMW 3/5/X1/X2/X3/13- (Lucas), Zimmermann 25617.185.1. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
25617.185.1
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
25617.185.1 (ZIMMERMANN)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| BMW — 1 (F40) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 118 d 136 л.с. | 2019–н.в. |
| 118 d 150 л.с. | 2019–н.в. |
| 118 i 140 л.с. | 2019–н.в. |
| 120 d xDrive 190 л.с. | 2019–н.в. |
| BMW — 2 Active Tourer (F45) (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 218 i 136 л.с. | 2014–н.в. |
| 220 d 190 л.с. | 2014–н.в. |
| 220 d xDrive 190 л.с. | 2014–н.в. |
| 220 i 192 л.с. | 2014–н.в. |
| 225 i 231 л.с. | 2014–н.в. |
| 225 i xDrive 231 л.с. | 2014–н.в. |
| 225 xe | 2016–н.в. |
| BMW — 2 Gran Tourer (F46) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 218 d | 2015–н.в. |
| 218 d xDrive | 2015–н.в. |
| 218 i | 2015–н.в. |
| 220 d | 2015–н.в. |
| 220 d xDrive | 2015–н.в. |
| 220 i | 2015–н.в. |
| BMW — 3 (G20) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 320 d 163 л.с. | 2018–н.в. |
| BMW — 5 (G30, F90) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 520 d 190 л.с. | 2016–2019 |
| 520 d 163 л.с. | 2016–н.в. |
| 520 d xDrive 190 л.с. | 2016–2019 |
| 520 d xDrive 163 л.с. | 2016–н.в. |
| 520 i 163 л.с. | 2017–2020 |
| 520 i 184 л.с. | 2017–2020 |
| BMW — X1 (F48) (14) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| sDrive 16 d 116 л.с. | 2014–н.в. |
| sDrive 18 d 136 л.с. | 2015–н.в. |
| sDrive 20 d 163 л.с. | 2015–н.в. |
| xDrive 18 d 136 л.с. | 2014–н.в. |
| xDrive 20 d 163 л.с. | 2015–н.в. |
| sDrive 18 d | 2015–н.в. |
| sDrive 18 i | 2015–н.в. |
| sDrive 20 i | 2015–н.в. |
| xDrive 18 d | 2015–н.в. |
| xDrive 20 d | 2015–н.в. |
| xDrive 20 i | 2015–н.в. |
| xDrive 25 d | 2015–н.в. |
| xDrive 25 i | 2015–н.в. |
| sDrive 20 d 190 л.с. | 2015–н.в. |
| BMW — X2 (F39) (12) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| sDrive 18 d 136 л.с. | 2018–н.в. |
| sDrive 18 d 150 л.с. | 2018–н.в. |
| sDrive 18 i 140 л.с. | 2018–н.в. |
| sDrive 20 d 163 л.с. | 2018–н.в. |
| sDrive 20 d 190 л.с. | 2018–н.в. |
| sDrive 20 i 192 л.с. | 2017–н.в. |
| xDrive 18 d 136 л.с. | 2018–н.в. |
| xDrive 18 d 150 л.с. | 2018–н.в. |
| xDrive 20 d 190 л.с. | 2017–н.в. |
| xDrive 20 d 163 л.с. | 2017–н.в. |
| xDrive 20 i 192 л.с. | 2018–н.в. |
| xDrive 25 d 231 л.с. | 2017–н.в. |
| BMW — X3 (G01, F97) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| sDrive 20 i 1.6 170 л.с. | 2017–н.в. |
| xDrive 20 d 163 л.с. | 2017–2020 |
| xDrive 20 d 190 л.с. | 2017–2020 |
| xDrive 20 i 184 л.с. | 2017–н.в. |
| xDrive 30 i 249 л.с. | 2017–н.в. |
| xDrive 30 i 252 л.с. | 2017–н.в. |
| BMW — X4 (G02, F98) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| xDrive 20 d 163 л.с. | 2018–2020 |
| xDrive 20 d 190 л.с. | 2018–2020 |
| xDrive 20 i 184 л.с. | 2018–н.в. |
| xDrive 30 i 252 л.с. | 2018–н.в. |
⚠️⚠️⚠️ УВАГА ⚠️⚠️⚠️
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zimmermann |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 25617.185.1 |
| Кросс-номери | 025 256 1718, 025 256 1718/PD, 08.35.203, 1051173, 1061.0, 1061.0, 1170845, 1625 08, 1625.08, 16908, 182216, 19-3593, 20 91 6908, 21625.08, 22-1037-0, 221567, 2561701, 3410 6 860 019, 3410 6 860 019, 3410 6 860 019, 3410 6 860 019, 3410 6 872 418 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 129 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 75 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 70 мм |
| Товщина | 19 мм |
| Датчик зносу колодок | З можливістю встановлення |
| Комплектація колодок | З болтами/гвинтами |
| Сумісність з маркою | Mini, BMW |
| Сумісність з моделлю | X1, X3, Z4, 3, Clubman |
| Користувацькі характеристики | |
| Ширина [мм] | 129 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з гвинтами |
| Додатковий артикул/додаткова інформація | Зображення відповідає комплекту постачання |
| Товщина (мм) | 19 |
| Датчик зношування | підготовлене для датчика зносу колодок |
| перевіркове значення | ECE R90 APPROVED |
| Гальмівне встановлення | LUCAS |
| Висота 2 [мм] | 70 |
| Висота 1 [мм] | 75 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 515,98 ₴





