
Колодки гальмівні (передні/задні) VW Crafter 2.0TDI 16- (CBI) (163.6x67.4x20.7) (з аксесуарами), Zimmermann 22147.210.2
3 305,81 ₴
- В наявності
- Код: 22147.210.2
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки гальмівні (передні/задні) VW Crafter 2.0TDI 16- (CBI) (163.6x67.4x20.7) (з аксесуарами), Zimmermann 22147.210.2. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
22147.210.2
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
22147.210.2 (ZIMMERMANN)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| VW — CRAFTER c бортовой платформой/ходовая часть (SZ_) (9) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 TDI 102 л.с. | 2016–н.в. |
| 2.0 TDI 140 л.с. | 2016–н.в. |
| 2.0 TDI 177 л.с. | 2016–н.в. |
| 2.0 TDI 4motion 140 л.с. | 2017–н.в. |
| 2.0 TDI 4motion 177 л.с. | 2017–н.в. |
| 2.0 TDI RWD 109 л.с. | 2016–н.в. |
| 2.0 TDI RWD 140 л.с. | 2017–н.в. |
| 2.0 TDI RWD 177 л.с. | 2017–н.в. |
| 2.0 TDI RWD 122 л.с. | 2017–н.в. |
| VW — CRAFTER Автобус (SYI, SYJ) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 TDI 102 л.с. | 2016–н.в. |
| 2.0 TDI 140 л.с. | 2016–н.в. |
| 2.0 TDI 177 л.с. | 2016–н.в. |
| 2.0 TDI 4motion 177 л.с. | 2017–н.в. |
| 2.0 TDI 4motion 140 л.с. | 2017–н.в. |
| VW — CRAFTER Фургон (SY_, SX_) (9) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 TDI 102 л.с. | 2016–н.в. |
| 2.0 TDI 140 л.с. | 2016–н.в. |
| 2.0 TDI 177 л.с. | 2016–н.в. |
| 2.0 TDI 4motion 177 л.с. | 2017–н.в. |
| 2.0 TDI 4motion 140 л.с. | 2017–н.в. |
| 2.0 TDI RWD 140 л.с. | 2017–н.в. |
| 2.0 TDI RWD 109 л.с. | 2017–н.в. |
| 2.0 TDI RWD 177 л.с. | 2017–н.в. |
| 2.0 TDI RWD 122 л.с. | 2017–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zimmermann |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 22147.210.2 |
| Кросс-номери | 025 221 4721/PD, 07.35.319, 1051359, 116246, 1170906, 1173.0, 1173.0, 13.0460-3886.2, 13046038862N-SET-MS, 13046038862N-SET-MSP, 142284, 19-3678, 22-1173-0, 2214701, 2N0 698 151, 33 10 7490, 35204, 363916061231, 402B1386, 573831J, 6075, 6075HPS |
| Стан | Новий |
| Ширина | 164 мм |
| Висота | 67 мм |
| Товщина | 21 мм |
| Датчик зносу колодок | З можливістю встановлення |
| Комплектація колодок | З болтами/гвинтами |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Crafter |
| Користувацькі характеристики | |
| Ширина [мм] | 164 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з гвинтами |
| Додатковий артикул/додаткова інформація | з пластиною ковзання |
| Висота [мм] | 67 |
| Товщина (мм) | 21 |
| Датчик зношування | підготовлене для датчика зносу колодок |
| перевіркове значення | ECE R90 APPROVED |
| Гальмівне встановлення | CBI |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 305,81 ₴




