
Диск гальмівний (передній) Audi A4/A5/Q5 07-17 (320x30) (з покриттям) (вентильований), Zimmermann 100.3331.20
3 122,87 ₴
- В наявності
- Код: 100.3331.20
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Диск гальмівний (передній) Audi A4/A5/Q5 07-17 (320x30) (з покриттям) (вентильований), Zimmermann 100.3331.20. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
100.3331.20
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
100.3331.20 (ZIMMERMANN)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| AUDI — A4 (8K2, B8) (20) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 TFSI 160 л.с. | 2007–н.в. |
| 1.8 TFSI 120 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.8 TFSI quattro 160 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.0 TDI 136 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.0 TDI 143 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.0 TDI 170 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.0 TDI 120 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.0 TDI 163 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.0 TDI quattro 170 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.0 TDI quattro 143 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.0 TFSI 180 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.0 TFSI 211 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.0 TFSI flexible fuel 180 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 TFSI flexible fuel quattro 180 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 TFSI quattro 211 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.7 TDI 190 л.с. | 2007–н.в. |
| 3.0 TDI quattro 240 л.с. | 2007–н.в. |
| 3.0 TDI quattro 211 л.с. | 2008–н.в. |
| 3.2 FSI 265 л.с. | 2008–н.в. |
| 3.2 FSI quattro 265 л.с. | 2007–н.в. |
| AUDI — A4 Avant (8K5, B8) (8) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 TFSI 160 л.с. | 2007–н.в. |
| 1.8 TFSI 120 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.8 TFSI quattro 160 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.0 TDI 136 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.0 TDI 143 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.0 TDI 170 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.0 TDI 120 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.0 TDI 163 л.с. | 2008–н.в. |
| AUDI — A5 Sportback (8TA) (13) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 TFSI 160 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 TDI 163 л.с. | 2009–2017 |
| 2.0 TDI 136 л.с. | 2009–2017 |
| 2.0 TDI 143 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 TDI 170 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 TDI quattro 170 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 TFSI 180 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 TFSI 211 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 TFSI quattro 211 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.7 TDI 190 л.с. | 2009–н.в. |
| 3.0 TDI quattro 240 л.с. | 2009–н.в. |
| 3.2 FSI quattro 265 л.с. | 2009–н.в. |
| S5 quattro 333 л.с. | 2010–н.в. |
| AUDI — A5 кабрио (8F7) (10) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 TFSI 160 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 TDI 170 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 TFSI 180 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 TFSI 211 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 TFSI quattro 211 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.7 TDI 190 л.с. | 2009–н.в. |
| 3.0 TDI quattro 240 л.с. | 2009–н.в. |
| 3.2 FSI 265 л.с. | 2009–н.в. |
| 3.2 FSI quattro 265 л.с. | 2009–н.в. |
| S5 quattro 333 л.с. | 2009–н.в. |
| AUDI — Q5 (8R) (9) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 TDI 136 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 TDI 143 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 TDI quattro 170 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.0 TDI quattro 143 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 TFSI hybrid quattro 211 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 TFSI quattro 211 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.0 TFSI quattro 180 л.с. | 2009–н.в. |
| 3.0 TDI quattro 240 л.с. | 2008–н.в. |
| 3.2 FSI quattro 270 л.с. | 2008–н.в. |
⚠️⚠️⚠️ УВАГА ⚠️⚠️⚠️
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zimmermann |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 100.3331.20 |
| Кросс-номери | 0 986 479 382, 0 986 479 468, 07.35.251, 09.A758.10, 09.A758.11, 09.A758.1X, 100.3331.52, 100.3331.53, 1031055, 1110130, 113 010, 115 521 1117, 1163113400, 142.1309, 17777, 18152047127, 18153147127, 183 521 1117/PD, 19-2447, 19-2447MAX, 19-2447SPORT |
| Стан | Новий |
| Висота | 52 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 112 мм |
| Тип | Високовуглецевий |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Товщина | 30 мм |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Сумісність з моделлю | Q5, A4, A5 |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага (кг) | 9.9 кг |
| Висота [мм] | 52 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 320 |
| Мінімальна товщина [мм] | 28 |
| Діаметр центрування [мм] | 68 |
| Товщина гальмівного диска (мм) | 30 |
| Ø фаски [мм] | 112 |
| перевіркове значення | ECE R90 APPROVED |
| Тип гальмівного диска | вентильований |
| Кількість отворів у диску колеса | 5 |
| Поверхня | з покриттям |
| Розташування/число отворів | 6/5 |
| Обработка | Високовуглецевий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 122,87 ₴






