
Колодки гальмівні (передні) MB GLE (V167/X167) 18- (з гвинтами гальмівних сателітів), Zimmermann 22962.180.2
4 009,82 ₴
- Готово до відправки
- Код: 22962.180.2
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки гальмівні (передні) MB GLE (V167/X167) 18- (з гвинтами гальмівних сателітів), Zimmermann 22962.180.2. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
22962.180.2
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
22962.180.2 (ZIMMERMANN)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| MERCEDES-BENZ — GLE (V167) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| GLE 300 d 4-matic (167.119) 245 л.с. | 2018–н.в. |
| GLE 450 EQ Boost 4-matic (167.159) 367 л.с. | 2018–н.в. |
| MERCEDES-BENZ — GLE Coupe (C167) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| GLE 350 d 4-matic (167.321) 272 л.с. | 2019–н.в. |
| GLE 400 d 4-matic (167.323) 330 л.с. | 2019–н.в. |
| MERCEDES-BENZ — GLS (X167) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 350 d 4-matic (167.921) 286 л.с. | 2019–н.в. |
| 400 d 4-matic (167.923) 330 л.с. | 2019–н.в. |
| 580 EQ Boost 4-matic (167.986) 489 л.с. | 2019–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zimmermann |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 22962.180.2 |
| Кросс-номери | 000 420 1003, 000 420 3404, 000 420 3702, 000 420 3802, 000 420 4702, 000 420 7802, 1051392, 1272.0, 1272.0, 13.0460-3889.2, 13.0470-3889.2, 13046038892N-SET-MS, 13046038892N-SET-MSP, 182365, 184232, 1879.00, 21879.00, 22-1272-0, 2233107, 2296201 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 170 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 83 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 92 мм |
| Товщина | 18 мм |
| Датчик зносу колодок | З можливістю встановлення |
| Комплектація колодок | З болтами/гвинтами |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота 1 [мм] | 83 |
| Висота 2 [мм] | 92 |
| Датчик зношування | підготовлене для датчика зносу колодок |
| Додатковий артикул/додаткова інформація | з пластиною ковзання |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з гвинтами |
| Товщина (мм) | 18 |
| Гальмівне встановлення | CBI |
| Ширина [мм] | 170 |
| перевіркове значення | ECE R90 APPROVED |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 009,82 ₴










