
Диск гальмівний (задній) Nissan X-Trail 14- (292x16) (з покриттям) (вентильований), Zimmermann 200.2536.20
2 173,41 ₴
- Готово до відправки
- Код: 200.2536.20
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Диск гальмівний (задній) Nissan X-Trail 14- (292x16) (з покриттям) (вентильований), Zimmermann 200.2536.20. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
200.2536.20
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
200.2536.20 (ZIMMERMANN)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| NISSAN — LEAF (ZE1) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| Electric 150 л.с. | 2017–н.в. |
| NISSAN — X-TRAIL (T32_) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 dCi (T32) 177 л.с. | 2016–н.в. |
| 2.0 dCi ALL MODE 4x4-i (NT32) 177 л.с. | 2016–н.в. |
| 1.6 dCi 130 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.6 dCi 4x4 130 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.6 DIG-T | 2015–н.в. |
| RENAULT — KOLEOS II (HC_) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 dCi 175 (HCAK) 177 л.с. | 2016–н.в. |
| 2.0 dCi 175 4WD 177 л.с. | 2016–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zimmermann |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 200.2536.20 |
| Кросс-номери | 0 986 479 D20, 0 986 479 H09, 09.C929.11, 103670, 108552, 142.1845, 15017C, 1681171380, 1815312297, 18460, 200.2536.52, 24.0116-0138.1, 25765 V, 312297, 33 10 7167, 36-15 523 0056/PD, 4320 644 23R, 4320 66R N0A, 432064CE0A, 43206-4CE0A, 43206-6RA0A |
| Стан | Новий |
| Висота | 47 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 114 мм |
| Тип | Вентильовані |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Товщина | 16 мм |
| Сумісність з маркою | Nissan, Renault |
| Сумісність з моделлю | Koleos, X-Trail |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага (кг) | 5.1 кг |
| Висота [мм] | 47 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 292 |
| Мінімальна товщина [мм] | 14 |
| Діаметр центрування [мм] | 68 |
| Товщина гальмівного диска (мм) | 16 |
| Ø фаски [мм] | 114 |
| перевіркове значення | ECE R90 APPROVED |
| Тип гальмівного диска | вентильований |
| Кількість отворів у диску колеса | 5 |
| Поверхня | з покриттям |
| Розташування/число отворів | 5/5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 173,41 ₴






