
Диск гальмівний (передній) Hyundai Elantra/I30 II 11-/Kia Cee'D/ Cerato III 13- (280x23) (з покр.), Zimmermann 285.3527.20
2 298,21 ₴
- Готово до відправки
- Код: 285.3527.20
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Диск гальмівний (передній) Hyundai Elantra/I30 II 11-/Kia Cee'D/ Cerato III 13- (280x23) (з покр.), Zimmermann 285.3527.20. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
285.3527.20
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
285.3527.20 (ZIMMERMANN)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| HYUNDAI — CRETA (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 123 л.с. | 2016–н.в. |
| 1.6 4WD 123 л.с. | 2016–н.в. |
| HYUNDAI — ELANTRA GT (GD) (10) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 | 2014–н.в. |
| 1.4 99 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.4 CRDi 90 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.6 120 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.6 CRDi | 2011–н.в. |
| 1.6 CRDi 128 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.6 CRDi 110 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.6 GDI 129 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.6 GDI 135 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.6 T-GDI 186 л.с. | 2015–н.в. |
| HYUNDAI — ELANTRA седан (AD, ADA) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 152 л.с. | 2015–н.в. |
| HYUNDAI — ELANTRA седан (MD, UD) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 132 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.6 CRDi 128 л.с. | 2011–н.в. |
| HYUNDAI — KONA (OS) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| EV 136 л.с. | 2018–н.в. |
| EV 204 л.с. | 2018–н.в. |
| HYUNDAI — VELOSTER (FS) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 GDi 129 л.с. | 2011–2017 |
| 1.6 GDI 140 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.6 GDI 132 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.6 T-GDI 186 л.с. | 2012–н.в. |
| HYUNDAI — i30 (PDE, PD, PDEN) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 T-GDI 140 л.с. | 2016–н.в. |
| HYUNDAI — i30 CW (GD) (9) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 99 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.4 101 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.4 CRDi 90 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.6 120 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.6 129 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.6 CRDi 110 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.6 CRDi 128 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.6 CRDi 136 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.6 GDI 135 л.с. | 2012–н.в. |
| HYUNDAI — i30 купе (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 | 2014–н.в. |
| 1.4 99 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.4 CRDi 90 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.6 CRDi | 2016–н.в. |
| 1.6 CRDi 128 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.6 GDI 135 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.6 T-GDI | 2015–н.в. |
| KIA — CEE'D (8) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.0 T-GDI | 2015–н.в. |
| 1.4 CRDi 90 90 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.4 CVVT 100 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.4 MPI | 2015–н.в. |
| 1.6 CRDi 128 128 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.6 CRDi 136 | 2015–н.в. |
| 1.6 GDI 135 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.6 CRDi 110 110 л.с. | 2012–2018 |
| KIA — CEE'D Sportswagon (JD) (8) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.0 T-GDI | 2015–н.в. |
| 1.4 CRDi 90 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.4 CVVT 100 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.4 MPI | 2015–н.в. |
| 1.6 CRDi 128 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.6 CRDi 110 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.6 CRDi 136 | 2015–н.в. |
| 1.6 GDI 135 л.с. | 2012–н.в. |
| KIA — PRO CEE'D (JD) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.0 T-GDI | 2015–н.в. |
| 1.4 CRDi 90 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.4 CVVT 100 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.4 MPI | 2015–н.в. |
| 1.6 CRDi 110 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.6 CRDi 128 л.с. | 2013–н.в. |
⚠️⚠️⚠️ УВАГА ⚠️⚠️⚠️
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zimmermann |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 285.3527.20 |
| Кросс-номери | 0 986 479 A12, 0 986 479 F36, 0 986 479 U82, 09.C249.11, 09.C249.1X, 102645, 102682, 103575, 103578, 108394, 1110657, 142.1867, 1815203445, 1815203538, 1815313445, 1815313538, 18202, 19-2217, 19-2217SPORT, 19-3239, 197502, 197697, 203445, 203538 |
| Стан | Новий |
| Висота | 44 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 114 мм |
| Тип | Вентильовані |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Товщина | 23 мм |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Veloster, I30, Pro Ceed, Elantra, Ceed |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага (кг) | 6.2 кг |
| Висота [мм] | 44 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 280 |
| Мінімальна товщина [мм] | 21,4 |
| Діаметр центрування [мм] | 69 |
| Товщина гальмівного диска (мм) | 23 |
| Ø фаски [мм] | 114 |
| перевіркове значення | ECE R90 APPROVED |
| Тип гальмівного диска | вентильований |
| Кількість отворів у диску колеса | 5 |
| Поверхня | з покриттям |
| Розташування/число отворів | 7/5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 298,21 ₴





