
Колодки гальмівні (передні) BMW 3 (G20,G21)/5 (G30,G31)/7 (G11,12)/X5 (G05)/X6 (G06) 17- (Brembo), Zimmermann 22392.195.1
5 386,87 ₴
- Готово до відправки
- Код: 22392.195.1
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки гальмівні (передні) BMW 3 (G20,G21)/5 (G30,G31)/7 (G11,12)/X5 (G05)/X6 (G06) 17- (Brembo), Zimmermann 22392.195.1. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
22392.195.1
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
22392.195.1 (ZIMMERMANN)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| BMW — 5 (G30, F90) (22) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 520 d 190 л.с. | 2016–2019 |
| 520 d 163 л.с. | 2016–н.в. |
| 520 d xDrive 190 л.с. | 2016–2019 |
| 520 d xDrive 163 л.с. | 2016–н.в. |
| 520 i 163 л.с. | 2017–2020 |
| 520 i 184 л.с. | 2017–2020 |
| 520 i 211 л.с. | 2017–2020 |
| 525 d 211 л.с. | 2017–2019 |
| 525 d 231 л.с. | 2017–2019 |
| 530 d 265 л.с. | 2016–2020 |
| 530 d xDrive 249 л.с. | 2016–2020 |
| 530 d xDrive 265 л.с. | 2016–2020 |
| 530 i 252 л.с. | 2016–2020 |
| 530 i xDrive 252 л.с. | 2016–2020 |
| 540 d xDrive 320 л.с. | 2017–2020 |
| 540 i 340 л.с. | 2016–2020 |
| 540 i 360 л.с. | 2016–2020 |
| 540 i xDrive 340 л.с. | 2016–2020 |
| 540 i xDrive 360 л.с. | 2016–2020 |
| M 550 d xDrive 400 л.с. | 2017–н.в. |
| M 550 i xDrive 462 л.с. | 2017–2019 |
| M 550 i xDrive 530 л.с. | 2019–н.в. |
| BMW — 6 Gran Turismo (G32) (17) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 620 d 163 л.с. | 2018–2020 |
| 620 d 190 л.с. | 2018–2020 |
| 620 d xDrive 163 л.с. | 2018–2020 |
| 620 d xDrive 190 л.с. | 2018–2020 |
| 630 d 211 л.с. | 2017–2020 |
| 630 d 265 л.с. | 2017–2020 |
| 630 d xDrive 211 л.с. | 2017–2020 |
| 630 d xDrive 249 л.с. | 2017–2020 |
| 630 d xDrive 265 л.с. | 2017–2020 |
| 640 d Mild-Hybrid xDrive 340 л.с. | 2020–н.в. |
| 640 d xDrive 320 л.с. | 2017–2020 |
| 640 i 360 л.с. | 2017–н.в. |
| 640 i 340 л.с. | 2017–2020 |
| 640 i Mild-Hybrid 333 л.с. | 2020–н.в. |
| 640 i Mild-Hybrid xDrive 333 л.с. | 2020–н.в. |
| 640 i xDrive 360 л.с. | 2017–н.в. |
| 640 i xDrive 340 л.с. | 2017–2020 |
| BMW — 7 (G11, G12) (16) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 725 d, Ld 211 л.с. | 2016–2019 |
| 725 d, Ld 231 л.с. | 2016–2019 |
| 730 d 211 л.с. | 2015–2020 |
| 730 d | 2015–н.в. |
| 730 d xDrive | 2015–н.в. |
| 730 d xDrive 211 л.с. | 2015–2020 |
| 730 i, Li 258 л.с. | 2015–2019 |
| 740 d xDrive | 2015–н.в. |
| 740 e, Le | 2016–н.в. |
| 740 i | 2015–н.в. |
| 740 i xDrive | 2016–н.в. |
| 750 d, Ld xDrive 400 л.с. | 2016–н.в. |
| 750 i | 2015–н.в. |
| 750 i xDrive | 2015–н.в. |
| 750 i, Li xDrive 530 л.с. | 2019–н.в. |
| M 760 i, Li xDrive 610 л.с. | 2016–2019 |
| BMW — 8 купе (G15, F92) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 840 d Mild-Hybrid xDrive 340 л.с. | 2020–н.в. |
| 840 d xDrive 320 л.с. | 2018–н.в. |
| 840 i 340 л.с. | 2019–н.в. |
| 840 i 333 л.с. | 2020–н.в. |
| 840 i xDrive 340 л.с. | 2019–н.в. |
⚠️⚠️⚠️ УВАГА ⚠️⚠️⚠️
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zimmermann |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 22392.195.1 |
| Кросс-номери | 025 223 9220/PD, 05P2158, 1051364, 1147.0, 1147.0, 116344, 13.0460-4896.2, 13.0470-4896.2, 13046048962N-SET-MS, 13046048962N-SET-MSP, 182265, 22-1147-0, 221586, 2261801, 33 10 7630, 3410 6 883 510, 3410 6 888 459, 3410 8 064 560, 3411 6 874 431 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 125 мм |
| Висота | 118 мм |
| Товщина | 20 мм |
| Датчик зносу колодок | З можливістю встановлення |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | X3, X5, 3, B7, 7-Series, 6 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 118 |
| Датчик зношування | підготовлене для датчика зносу колодок |
| Додатковий артикул/додаткова інформація | Зображення відповідає комплекту постачання |
| Товщина (мм) | 20 |
| Гальмівне встановлення | BREMBO |
| Ширина [мм] | 125 |
| перевіркове значення | ECE R90 APPROVED |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 386,87 ₴




