
Колодки гальмівні (передні) Hyundai Tucson 04-/I40 11-/IX35 10-/Kia Sportage 09- (з датч) (з осями), Zimmermann 25205.170.2
2 345,07 ₴
- Готово до відправки
- Код: 25205.170.2
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки гальмівні (передні) Hyundai Tucson 04-/I40 11-/IX35 10-/Kia Sportage 09- (з датч) (з осями), Zimmermann 25205.170.2. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
25205.170.2
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
25205.170.2 (ZIMMERMANN)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| HYUNDAI — TUCSON (TLE) (17) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 CRDi 116 л.с. | 2018–н.в. |
| 1.6 CRDi 136 л.с. | 2018–н.в. |
| 1.6 CRDi Привод на все колеса 116 л.с. | 2018–н.в. |
| 1.6 CRDi Привод на все колеса 136 л.с. | 2018–н.в. |
| 2.0 CVVT 150 л.с. | 2015–н.в. |
| 2.0 CVVT Привод на все колеса 150 л.с. | 2015–н.в. |
| 2.0 Привод на все колеса 155 л.с. | 2015–н.в. |
| 2.4 GDI Привод на все колеса 184 л.с. | 2019–н.в. |
| 1.6 GDi | 2015–н.в. |
| 1.6 T-GDI | 2015–н.в. |
| 1.6 T-GDI Привод на все колеса | 2015–н.в. |
| 1.7 CDi FWD | 2015–н.в. |
| 1.7 CRDI | 2015–н.в. |
| 2.0 CRDi | 2015–н.в. |
| 2.0 CRDI FWD | 2015–н.в. |
| 2.0 CRDi Привод на все колеса | 2015–н.в. |
| 2.0 GDI | 2015–н.в. |
| HYUNDAI — i40 (VF) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 GDI 135 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.7 CRDI | 2015–н.в. |
| 1.7 CRDi 116 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.7 CRDi 136 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.0 GDi | 2012–н.в. |
| 2.0 GDI 178 л.с. | 2012–н.в. |
| HYUNDAI — i40 CW (VF) (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 GDI 135 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.7 CRDi | 2015–н.в. |
| 1.7 CRDi 116 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.7 CRDi 136 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 CVVT 165 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.0 GDi | 2012–н.в. |
| 2.0 GDI 177 л.с. | 2011–н.в. |
| HYUNDAI — ix35 (LM, EL, ELH) (11) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 135 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.7 CRDi 116 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 163 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 4WD 163 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 CRDi 136 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 CRDi 184 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.0 CRDi 4WD 136 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 CRDi 4WD 184 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 GDi 166 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 GDi 4WD 166 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.4 DCVVT-I 4WD 174 л.с. | 2010–2013 |
| KIA — CEED (CD) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 99 л.с. | 2018–н.в. |
| 1.4 T-GDI 140 л.с. | 2018–н.в. |
| 1.6 128 л.с. | 2018–н.в. |
| 1.6 T-GDI GT 204 л.с. | 2018–н.в. |
| KIA — SOUL II (PS) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 CRDi 128 126 л.с. | 2014–н.в. |
| KIA — SPORTAGE (QL) (US) (14) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 LPG (QLE) 126 л.с. | 2020–н.в. |
| 1.7 CRDi 141 л.с. | 2016–н.в. |
| 2.0 150 л.с. | 2015–н.в. |
| 2.0 155 л.с. | 2015–н.в. |
| 2.0 AWD 150 л.с. | 2015–н.в. |
| 2.0 AWD 155 л.с. | 2015–н.в. |
| 2.0 CRDi 185 л.с. | 2015–н.в. |
| 2.4 GDI 184 л.с. | 2016–н.в. |
| 2.4 GDI AWD 184 л.с. | 2015–н.в. |
| 1.6 GDI | 2015–н.в. |
| 1.6 GDI 4WD | 2015–н.в. |
| 1.7 CRDi | 2015–н.в. |
| 2.0 CRDi | 2015–н.в. |
| 2.0 CRDi AWD | 2015–н.в. |
⚠️⚠️⚠️ УВАГА ⚠️⚠️⚠️
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zimmermann |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 25205.170.2 |
| Кросс-номери | 025 223 2917, 025 245 0116/PD, 025 245 0116/W, 1050306, 116265, 116333, 116376, 116410, 13.0460-5647.2, 13.0470-5647.2, 16816, 177321, 181540-208, 181826-202, 19-3023, 22-0783-0, 24194z, 2520501, 2520504, 301324, 301934, 302701, 321322, 321325 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 138 мм |
| Висота | 61 мм |
| Товщина | 17 мм |
| Число індикаторів зносу | 2 |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | ix35, Soul, Tucson, Ceed, Sportage, i40 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 61 |
| Датчик зношування | зі звуковим попередженням зношування |
| Додатковий артикул/додаткова інформація | з пластиною ковзання |
| Кількість датчиків зношування [на вісь] | 2 |
| Товщина (мм) | 17 |
| Гальмівне встановлення | KASCO |
| Ширина [мм] | 138 |
| перевіркове значення | ECE R90 APPROVED |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 345,07 ₴






