
Колодки гальмівні (передні) MB Sprinter 509-515CDI/VW Crafter 30-50 06- (спарка), Zimmermann 29200.205.1
2 536,78 ₴
- Готово до відправки
- Код: 29200.205.1
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки гальмівні (передні) MB Sprinter 509-515CDI/VW Crafter 30-50 06- (спарка), Zimmermann 29200.205.1. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
29200.205.1
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
29200.205.1 (ZIMMERMANN)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| MERCEDES-BENZ — SPRINTER 3,5-t Tourer Bus (907) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 311 CDI (907.731, 907.733, 907.735) 114 л.с. | 2018–н.в. |
| 314 CDI (907.731, 907.733, 907.735) 143 л.с. | 2018–н.в. |
| 314 CDI Привод на все колеса (907.733) 143 л.с. | 2019–н.в. |
| 316 CDI (907.731, 907.733, 907.735) 163 л.с. | 2018–н.в. |
| MERCEDES-BENZ — SPRINTER 3,5-t c бортовой платформой/ходовая часть (906) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 315 CDI (906.131, 906.133, 906.135, 906.231, 906.233...) 150 л.с. | 2006–н.в. |
| 315 CDI 4x4 (906.131, 906.133, 906.135, 906.231...) 150 л.с. | 2008–н.в. |
| 324 (906.133, 906.135, 906.233, 906.235) 258 л.с. | 2006–н.в. |
| MERCEDES-BENZ — SPRINTER 3,5-t Автобус (906) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 311 CDI (906.731, 906.733, 906.735) 109 л.с. | 2006–н.в. |
| 311 CDI 4x4 (906.731, 906.733, 906.735) 109 л.с. | 2008–н.в. |
| 315 CDI (906.731, 906.733, 906.735) 150 л.с. | 2006–н.в. |
| 315 CDI 4x4 (906.731, 906.733, 906.735) 150 л.с. | 2008–н.в. |
| 316 (906.733, 906.735) 156 л.с. | 2008–н.в. |
| 324 (906.733, 906.735) 258 л.с. | 2006–н.в. |
| MERCEDES-BENZ — SPRINTER 3,5-t Фургон (906) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 315 CDI (906.631, 906.633, 906.635, 906.637) 150 л.с. | 2006–н.в. |
| 315 CDI 4x4 (906.631, 906.633, 906.635, 906.637) 150 л.с. | 2008–н.в. |
| 324 (906.633, 906.635, 906.637) 258 л.с. | 2006–н.в. |
| MERCEDES-BENZ — SPRINTER 4,6-t c бортовой платформой/ходовая часть (906) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 415 CDI (906.153, 906.155, 906.253, 906.255) 150 л.с. | 2006–н.в. |
| 416 CDI (906.153, 906.155, 906.253, 906.255) 163 л.с. | 2009–н.в. |
| 418 CDI (906.153, 906.155, 906.253, 906.255) 184 л.с. | 2006–н.в. |
| 419 CDI (906.153, 906.155, 906.253, 906.255) 190 л.с. | 2009–н.в. |
| 424 (906.153, 906.155, 906.253, 906.255) 258 л.с. | 2006–н.в. |
| MERCEDES-BENZ — SPRINTER 4,6-t Фургон (906) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 413 CDI (906.653, 906.655, 906.657) 129 л.с. | 2006–2016 |
| 416 CDI (906.653, 906.655, 906.657) 163 л.с. | 2009–н.в. |
| 419 CDI (906.653, 906.655, 906.657) 190 л.с. | 2009–н.в. |
| 424 (906.953, 906.655, 906.657) 258 л.с. | 2006–н.в. |
| MERCEDES-BENZ — SPRINTER 5-t c бортовой платформой/ходовая часть (906) (20) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 509 CDI (906.153, 906.155, 906.253, 906.255) 88 л.с. | 2006–н.в. |
| 510 CDI (906.153, 906.155, 906.253, 906.255) 95 л.с. | 2009–н.в. |
| 511 CDI (906.153, 906.155, 906.253, 906.255) 114 л.с. | 2016–н.в. |
| 511 CDI (906.153, 906.155, 906.253, 906.255) 109 л.с. | 2006–н.в. |
| 511 CDI 4x4 (906.135, 906.155, 906.253, 906.255) 109 л.с. | 2006–н.в. |
| 513 CDI (906.135, 906.155, 906.253, 906.255) 129 л.с. | 2006–н.в. |
| 513 CDI 4x4 (906.135, 906.155, 906.253, 906.255) 129 л.с. | 2011–н.в. |
| 514 CDI (906.153, 906.155, 906.253, 906.255) 143 л.с. | 2016–н.в. |
| 514 CDI 4x4 (906.153, 906.155, 906.253, 906.255) 143 л.с. | 2016–н.в. |
| 515 CDI (906.153, 906.155, 906.253, 906.255) 150 л.с. | 2006–н.в. |
| 515 CDI 4x4 (906.153, 906.155, 906.253, 906.255) 150 л.с. | 2006–н.в. |
| 516 (906.153, 906.155, 906.253, 906.255) 156 л.с. | 2008–н.в. |
| 516 CDI (906.153, 906.155, 906.253, 906.255) 163 л.с. | 2009–н.в. |
| 516 CDI 4x4 (906.153, 906.155, 906.255) 163 л.с. | 2011–н.в. |
| 516 NGT (906.153, 906.155, 906.253, 906.255) 156 л.с. | 2008–н.в. |
| 518 CDI (906.153, 906.155, 906.253, 906.255) 184 л.с. | 2006–н.в. |
| 518 CDI 4x4 (906.153, 906.155, 906.253, 906.255) 184 л.с. | 2006–н.в. |
| 519 CDI / BlueTEC (906.153, 906.155, 906.253, 906.255) 190 л.с. | 2009–н.в. |
| 519 CDI / BlueTEC 4x4 (906.153, 906.155, 906.253, 906.255) 190 л.с. | 2009–н.в. |
| 524 (906.153, 906.155, 906.253, 906.255) 258 л.с. | 2006–н.в. |
| MERCEDES-BENZ — SPRINTER 5-t Фургон (906) (15) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3500 (906.653, 906.655, 906.657) 190 л.с. | 2009–н.в. |
| 509 CDI (906.653, 906.655, 906.657) 88 л.с. | 2006–н.в. |
| 510 CDI (906.653, 906.655, 906.657) 95 л.с. | 2009–н.в. |
| 511 CDI (906.653, 906.655, 906.657) 109 л.с. | 2006–н.в. |
| 511 CDI 4x4 (906.653, 906.6355, 906.657) 109 л.с. | 2006–н.в. |
| 513 CDI (906.653, 906.655, 906.657) 129 л.с. | 2006–н.в. |
| 513 CDI 4x4 (906.653, 906.655, 906.657) 129 л.с. | 2006–н.в. |
| 515 CDI (906.653, 906.655, 906.657) 150 л.с. | 2006–н.в. |
| 515 CDI 4x4 (906.653, 906.655, 906.657) 150 л.с. | 2006–н.в. |
| 516 CDI (906.653, 906.655, 906.657) 163 л.с. | 2009–н.в. |
| 516 CDI 4x4 (906.653, 906.655, 906.657) 163 л.с. | 2006–н.в. |
| 518 CDI (906.653, 906.655, 906.657) 184 л.с. | 2006–н.в. |
| 518 CDI 4x4 (906.653, 906.655, 906.657) 184 л.с. | 2006–н.в. |
| 519 CDI / BlueTEC 4x4 (906.653, 906.655, 906.657) 190 л.с. | 2009–н.в. |
| 524 (906.653, 906.655, 906.657) 258 л.с. | 2006–н.в. |
⚠️⚠️⚠️ УВАГА ⚠️⚠️⚠️
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zimmermann |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 29200.205.1 |
| Кросс-номери | 0 986 495 107, 004 420 8220, 004 420 8220, 005 420 5320, 005 420 5320, 02.35.201, 025 292 0020, 025 292 0020/PD, 10 91 6753, 1050619, 111 656, 12296, 1243 00, 1243.00, 13.0460-4827.2, 13046048272N-SET-MS, 13046048272N-SET-MSP, 16753, 19-0675, 21243.00 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 169 мм |
| Висота | 73 мм |
| Товщина | 20 мм |
| Датчик зносу колодок | З можливістю встановлення |
| Комплектація колодок | З болтами/гвинтами |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | Sprinter, Crafter |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 73 |
| Датчик зношування | підготовлене для датчика зносу колодок |
| Додатковий артикул/додаткова інформація | Зображення відповідає комплекту постачання |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з гвинтами |
| Товщина (мм) | 20 |
| Гальмівне встановлення | BREMBO |
| Ширина [мм] | 169 |
| перевіркове значення | ECE R90 APPROVED |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 536,78 ₴






