
Колодки гальмівні (задні) MB E-class (W211/W212)/S-class (W220/W221) 98- (Ate-Teves), Zimmermann 23334.165.1
1 597,62 ₴
- Готово до відправки
- Код: 23334.165.1
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки гальмівні (задні) MB E-class (W211/W212)/S-class (W220/W221) 98- (Ate-Teves), Zimmermann 23334.165.1. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
23334.165.1
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
23334.165.1 (ZIMMERMANN)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| MERCEDES-BENZ — CL-CLASS купе (C215) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| CL 500 (215.375) 306 л.с. | 1999–2006 |
| MERCEDES-BENZ — E-CLASS (W212) (40) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| E 200 (212.034) 184 л.с. | 2013–2016 |
| E 200 CDI / BlueTEC (212.005, 212.006) 136 л.с. | 2009–н.в. |
| E 200 CGI (212.048, 212.148) 184 л.с. | 2009–н.в. |
| E 200 NGT (212.035) 156 л.с. | 2013–н.в. |
| E 200 NGT (212.041) 163 л.с. | 2011–н.в. |
| E 220 BlueTEC 4-matic (212.011) 170 л.с. | 2015–н.в. |
| E 220 CDI 163 л.с. | 2009–н.в. |
| E 220 CDI / BlueTEC (212.001, 212.002) 170 л.с. | 2009–н.в. |
| E 250 (212.036) 211 л.с. | 2013–2016 |
| E 250 CDI / BlueTEC (212.003, 212.004) 204 л.с. | 2009–н.в. |
| E 250 CDI / BlueTEC 4-matic (212.082, 212.097) 204 л.с. | 2009–н.в. |
| E 250 CGI (212.047, 212.147) 204 л.с. | 2009–н.в. |
| E 300 (212.054) 231 л.с. | 2009–2013 |
| E 300 (212.055) 252 л.с. | 2011–н.в. |
| E 300 (212.088) 306 л.с. | 2011–н.в. |
| E 300 4-matic (212.080) 252 л.с. | 2011–н.в. |
| E 300 CDI (212.020) 204 л.с. | 2011–н.в. |
| E 300 CDI / BlueTEC (212.020, 212.021) 231 л.с. | 2011–н.в. |
| E 300 Hybrid / BlueTEC Hybrid (212.098) 204 л.с. | 2011–н.в. |
| E 350 (212.056) 272 л.с. | 2009–н.в. |
| E 350 (212.059) 306 л.с. | 2011–н.в. |
| E 350 4-matic (212.087) 272 л.с. | 2009–2011 |
| E 350 BlueTEC 252 л.с. | 2012–н.в. |
| E 350 BlueTEC (212.024) 211 л.с. | 2009–н.в. |
| E 350 BlueTEC (212.026) 258 л.с. | 2014–н.в. |
| E 350 BlueTEC 4-matic (212.094) 252 л.с. | 2012–н.в. |
| E 350 BlueTEC 4-matic (212.094) 258 л.с. | 2014–н.в. |
| E 350 CDI (212.023) 265 л.с. | 2011–н.в. |
| E 350 CDI (212.025) 231 л.с. | 2009–н.в. |
| E 350 CDI 4-matic (212.089) 231 л.с. | 2009–н.в. |
| E 350 CDI 4-matic (212.093) 265 л.с. | 2011–н.в. |
| E 350 CGI (212.057) 292 л.с. | 2009–2011 |
| E 400 (212.061) 333 л.с. | 2014–н.в. |
| E 400 (212.065) 333 л.с. | 2013–н.в. |
| E 400 4-matic (212.067) 333 л.с. | 2013–н.в. |
| E 400 4-matic (212.099) 333 л.с. | 2014–н.в. |
| E 500 (212.072) 388 л.с. | 2009–н.в. |
| E 500 (212.073) 408 л.с. | 2011–н.в. |
| E 500 (212.091) 408 л.с. | 2011–н.в. |
| E 500 4-matic (212.090) 388 л.с. | 2009–н.в. |
| MERCEDES-BENZ — S-CLASS (W220) (12) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| S 280 (220.063, 220.163) 204 л.с. | 1998–2005 |
| S 320 (220.065, 220.165) 224 л.с. | 1998–2005 |
| S 320 CDI (220.025, 220.125) 204 л.с. | 2002–2005 |
| S 350 (220.067, 220.167) 245 л.с. | 2002–2005 |
| S 350 4-matic (220.087, 220.187) 245 л.с. | 2003–2005 |
| S 400 CDI (220.028, 220.128) 250 л.с. | 2000–2005 |
| S 400 CDI (220.028, 220.128) 260 л.с. | 2003–2005 |
| S 430 (220.070, 220.170) 279 л.с. | 1998–2005 |
| S 430 4-matic (220.083, 220.183) 279 л.с. | 2002–2005 |
| S 500 (220.075, 220.175, 220.875) 306 л.с. | 1998–2005 |
| S 500 4-matic (220.084, 220.184) 306 л.с. | 2002–2005 |
| S 600 (220.176) 500 л.с. | 2002–2005 |
| MERCEDES-BENZ — SL (R230) (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 280 231 л.с. | 2008–2012 |
| 300 231 л.с. | 2009–2012 |
| 350 272 л.с. | 2006–2012 |
| 350 316 л.с. | 2008–2012 |
| 350 (230.467) 245 л.с. | 2003–2012 |
| 500 388 л.с. | 2006–2012 |
| 500 (230.475) 306 л.с. | 2001–2012 |
⚠️⚠️⚠️ УВАГА ⚠️⚠️⚠️
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zimmermann |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 23334.165.1 |
| Кросс-номери | 000 423 0230, 003 420 5120, 004 420 4420, 004 420 4420, 005 420 7920, 005 420 9320, 005 420 9320, 005 420 9420, 006 420 0120, 007 420 1020, 007 420 1020, 007 420 6720, 007 420 6720, 007 420 6820, 02.35.115, 025 233 3416, 025 233 3416/PD, 025 233 3516 |
| Стан | Новий |
| Ширина внутрішньої накладки | 140 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 141 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 57 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 59 мм |
| Товщина | 16 мм |
| Датчик зносу колодок | З можливістю встановлення |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | S-Class, CLS, SL |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота 1 [мм] | 57 |
| Висота 2 [мм] | 59 |
| Датчик зношування | підготовлене для датчика зносу колодок |
| Додатковий артикул/додаткова інформація | Зображення відповідає комплекту постачання |
| Товщина (мм) | 16 |
| Гальмівне встановлення | ATE |
| Ширина 1 [мм] | 140 |
| Ширина 2 [мм] | 141 |
| перевіркове значення | ECE R90 APPROVED |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 597,62 ₴




