
Колодки гальмівні (передні) VW Tiguan/Sharan 07- (Ate-Teves) (з датчиком), Zimmermann 24333.200.1
2 987,26 ₴
- В наявності
- Код: 24333.200.1
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки гальмівні (передні) VW Tiguan/Sharan 07- (Ate-Teves) (з датчиком), Zimmermann 24333.200.1. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
24333.200.1
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
24333.200.1 (ZIMMERMANN)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| AUDI — Q3 (8U) (17) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 TFSI 125 л.с. | 2016–2018 |
| 1.4 TFSI 150 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 TDI | 2015–н.в. |
| 2.0 TDI 136 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 TDI 140 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 TDI 177 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 TDI 150 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.0 TDI 120 л.с. | 2015–н.в. |
| 2.0 TDI quattro 177 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 TDI quattro 140 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.0 TDI quattro 150 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.0 TDI quattro 184 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.0 TFSI | 2015–н.в. |
| 2.0 TFSI quattro 170 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 TFSI quattro 211 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 TFSI quattro 180 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.0 TFSI quattro 220 л.с. | 2014–н.в. |
| SEAT — ALHAMBRA (710, 711) (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 TSI | 2015–н.в. |
| 1.4 TSI 150 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.8 TFSI 160 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.0 TDI | 2015–н.в. |
| 2.0 TDI 140 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 TDI 170 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 TDI 136 л.с. | 2010–2011 |
| VW — GOLF TOURAN (1T3) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 TSI 105 л.с. | 2010–н.в. |
| VW — PASSAT (3G2) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 TSI 190 л.с. | 2018–н.в. |
| 2.0 TSI 4motion 272 л.с. | 2018–н.в. |
| VW — PASSAT Variant (3G5) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 TSI 190 л.с. | 2018–н.в. |
| 2.0 TSI 4motion 272 л.с. | 2018–н.в. |
| VW — SHARAN (7N) (12) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 TSI | 2015–н.в. |
| 1.4 TSI 150 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 TDI | 2015–н.в. |
| 2.0 TDI 140 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 TDI 170 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 TDI 116 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 TDI 177 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 TDI 4motion | 2015–н.в. |
| 2.0 TDI 4motion 184 л.с. | 2016–н.в. |
| 2.0 TDI 4motion 140 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 TSI | 2015–н.в. |
| 2.0 TSI 200 л.с. | 2010–н.в. |
| VW — TIGUAN (5N_) (19) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 TSI | 2015–н.в. |
| 1.4 TSI 150 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.4 TSI 122 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.4 TSI 160 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.4 TSI 4motion 150 л.с. | 2007–н.в. |
| 1.4 TSI 4motion 160 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 TDI | 2015–н.в. |
| 2.0 TDI 140 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.0 TDI 110 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 TDI 4motion | 2015–н.в. |
| 2.0 TDI 4motion 140 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.0 TDI 4motion 170 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.0 TDI 4motion 136 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.0 TDI 4motion 163 л.с. | 2008–2009 |
| 2.0 TDI 4motion 177 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.0 TFSI 4motion 170 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.0 TFSI 4motion 200 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.0 TSI 4motion 180 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 TSI 4motion 211 л.с. | 2011–н.в. |
⚠️⚠️⚠️ УВАГА ⚠️⚠️⚠️
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zimmermann |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 24333.200.1 |
| Кросс-номери | 025 243 3219/PD, 025 243 3219/W, 07.35.235, 1051035, 114 028, 116042, 13046072422N-SET-MS, 13046072422N-SET-MSP, 13046072422T-SET-MS, 13046072422T-SET-MSP, 16760, 16837, 181923, 19-0906, 22-0675-1, 224795, 24333.900.1, 2433301, 2433401, 2453968 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 155 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 67 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 72 мм |
| Товщина | 20 мм |
| Число індикаторів зносу | 1 |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi |
| Сумісність з моделлю | Tiguan, Sharan, Touran, Q3, Passat, Alhambra |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота 1 [мм] | 67 |
| Висота 2 [мм] | 72 |
| Датчик зношування | вмик. датчик зносу |
| Додатковий артикул/додаткова інформація | Зображення відповідає комплекту постачання |
| Кількість датчиків зношування [на вісь] | 1 |
| Товщина (мм) | 20 |
| Гальмівне встановлення | ATE |
| Ширина [мм] | 155 |
| перевіркове значення | ECE R90 APPROVED |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 987,26 ₴





