
Диск гальмівний (задній) VW Passat 05-/Golf/Seat Leon 12- (310x22) (з покриттям) (вент.), Zimmermann 100.3309.20
2 405,22 ₴
- Готово до відправки
- Код: 100.3309.20
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Диск гальмівний (задній) VW Passat 05-/Golf/Seat Leon 12- (310x22) (з покриттям) (вент.), Zimmermann 100.3309.20. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
100.3309.20
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
100.3309.20 (ZIMMERMANN)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| VW — GOLF VI (5K1) (22) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 TSI 105 л.с. | 2009–2012 |
| 1.2 TSI 86 л.с. | 2010–2012 |
| 1.4 80 л.с. | 2008–2012 |
| 1.4 TSI 122 л.с. | 2008–2012 |
| 1.4 TSI 160 л.с. | 2008–2012 |
| 1.6 102 л.с. | 2008–2012 |
| 1.6 BiFuel 102 л.с. | 2009–2012 |
| 1.6 MultiFuel 102 л.с. | 2008–2012 |
| 1.6 TDI 90 л.с. | 2009–2012 |
| 1.6 TDI 105 л.с. | 2009–2012 |
| 1.8 TSI 160 л.с. | 2009–2011 |
| 2.0 GTi 210 л.с. | 2009–2012 |
| 2.0 GTi 235 л.с. | 2011–2012 |
| 2.0 R 4motion 265 л.с. | 2009–2011 |
| 2.0 R 4motion 270 л.с. | 2009–2012 |
| 2.0 R 4motion 256 л.с. | 2009–2013 |
| 2.0 TDI 110 л.с. | 2008–2012 |
| 2.0 TDI 136 л.с. | 2008–2012 |
| 2.0 TDI 140 л.с. | 2008–2013 |
| 2.0 TDI 170 л.с. | 2009–2012 |
| 2.0 TDI 4motion 140 л.с. | 2009–2012 |
| Blue E-Motion 88 л.с. | 2010–н.в. |
| VW — PASSAT (362) (15) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 TSI 122 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.4 TSI 160 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.4 TSI EcoFuel 150 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.4 TSI MultiFuel 160 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.6 TDI 105 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.8 TSI 160 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 TDI 136 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 TDI 140 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 TDI 170 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 TDI 177 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.0 TDI 4motion 140 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 TDI 4motion 170 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 TDI 4motion 177 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 TSI 210 л.с. | 2010–н.в. |
| 3.6 FSI 4motion 300 л.с. | 2011–н.в. |
| VW — PASSAT Variant (365) (15) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 TSI 122 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.4 TSI 160 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.4 TSI EcoFuel 150 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.4 TSI MultiFuel 160 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.6 TDI 105 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.8 TSI 160 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 TDI 136 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 TDI 140 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 TDI 170 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 TDI 177 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.0 TDI 4motion 140 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 TDI 4motion 170 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 TDI 4motion 177 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 TSI 210 л.с. | 2010–н.в. |
| 3.6 FSI 4motion 300 л.с. | 2011–н.в. |
| VW — PASSAT Variant (3C5) (8) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 TSI 122 л.с. | 2007–2010 |
| 1.4 TSI EcoFuel 150 л.с. | 2009–2010 |
| 1.6 102 л.с. | 2005–2010 |
| 1.6 FSI 115 л.с. | 2005–2008 |
| 1.6 TDI 105 л.с. | 2009–2010 |
| 1.8 TSI 160 л.с. | 2007–2011 |
| 1.8 TSI 152 л.с. | 2009–2010 |
| 1.9 TDI 105 л.с. | 2005–2008 |
⚠️⚠️⚠️ УВАГА ⚠️⚠️⚠️
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zimmermann |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 100.3309.20 |
| Кросс-номери | 0 986 479 303, 07.35.302, 09.A200.10, 09.A200.11, 09.A200.1X, 09.A200.75, 100.3309.52, 100.3309.53, 102670, 103227, 110 418, 1110303, 115 523 0026, 115 523 0026/PD, 1163201000, 17729, 18152047136, 18153147136, 19-1308, 19-1308SPORT, 197139 |
| Стан | Новий |
| Висота | 49 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 112 мм |
| Тип | Високовуглецевий |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Товщина | 22 мм |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Superb, Tiguan, Eos, Formentor, A3, Octavia, Passat, Scirocco, Leon, TT, Golf, Q3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø фаски [мм] | 112 |
| Вага (кг) | 6.8 кг |
| Висота [мм] | 49 |
| Діаметр центрування [мм] | 65 |
| Мінімальна товщина [мм] | 20 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 310 |
| Обработка | Високовуглецевий |
| Поверхня | з покриттям |
| Розташування/число отворів | 10/5 |
| Тип гальмівного диска | із зовнішньою вентиляцією |
| Товщина гальмівного диска (мм) | 22 |
| Кількість отворів у диску колеса | 5 |
| перевіркове значення | ECE R90 APPROVED |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 405,22 ₴







