
Колодки гальмівні (передні) Jeep Grand Cherokee IV 3.0-6.4/MB M-class (W166) 10- (193x64x19) (Ate), Zimmermann 25192.190.1
2 445,81 ₴
- Готово до відправки
- Код: 25192.190.1
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки гальмівні (передні) Jeep Grand Cherokee IV 3.0-6.4/MB M-class (W166) 10- (193x64x19) (Ate), Zimmermann 25192.190.1. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
25192.190.1
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
25192.190.1 (ZIMMERMANN)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| JEEP — GRAND CHEROKEE IV (WK, WK2) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.0 CRD V6 4x4 190 л.с. | 2011–н.в. |
| 3.0 CRD V6 4x4 241 л.с. | 2011–н.в. |
| 3.0 CRD V6 4x4 250 л.с. | 2013–н.в. |
| 3.6 V6 4x4 286 л.с. | 2010–н.в. |
| 3.6 V6 FlexFuel 4x4 286 л.с. | 2010–н.в. |
| 5.7 V8 4x4 352 л.с. | 2010–н.в. |
| MERCEDES-BENZ — GL-CLASS (X166) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| GL 400 4-matic (166.856) 333 л.с. | 2013–2015 |
| GL 350 CDI / BlueTec 4-matic (166.823, 166.824) 258 л.с. | 2012–н.в. |
| MERCEDES-BENZ — GLE (W166) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 320 4-matic (166.062) 272 л.с. | 2015–2018 |
| 250 d (166.006) 204 л.с. | 2015–н.в. |
| 250 d 4-matic (166.004) | 2015–н.в. |
| 350 d 4-matic (166.024) | 2015–н.в. |
| 400 4-matic (166.056) | 2015–н.в. |
| MERCEDES-BENZ — GLE Coupe (C292) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 350 d 4-matic (292.323, 292.324) | 2015–н.в. |
| 400 4-matic (292.356) | 2015–н.в. |
| 500 4-matic (292.373) | 2015–н.в. |
| MERCEDES-BENZ — GLS (X166) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 350 d 4-matic (166.824) | 2015–н.в. |
| 400 4-matic (166.856) | 2015–н.в. |
| MERCEDES-BENZ — M-CLASS (W166) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| ML 250 CDI / BlueTEC 4-matic (166.004, 166.003) 204 л.с. | 2011–н.в. |
| ML 350 4-matic (166.057) 306 л.с. | 2011–н.в. |
| ML 350 BlueTEC 4-matic (166.024) 258 л.с. | 2011–н.в. |
| ML 400 4-matic (166.056) 333 л.с. | 2013–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zimmermann |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 25192.190.1 |
| Кросс-номери | 0 986 460 081, 000 420 3320, 000 420 9600, 006 420 3820, 006 420 3920, 007 420 8020, 007 420 8120, 02.35.436, 025 251 9021, 025 251 9021/PD, 025 251 9219/PD, 025 251 9820/PD, 10 91 6900, 1051074, 1107 F, 116307, 12599, 1430 02, 1430 10, 1430.02, 1430.10 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 193 мм |
| Висота | 64 мм |
| Товщина | 19 мм |
| Число індикаторів зносу | 2 |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz, Jeep |
| Сумісність з моделлю | Grand Cherokee |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 64 |
| Датчик зношування | зі звуковим попередженням зношування |
| Додатковий артикул/додаткова інформація | Зображення відповідає комплекту постачання |
| Кількість датчиків зношування [на вісь] | 2 |
| Товщина (мм) | 19 |
| Гальмівне встановлення | ATE |
| Ширина [мм] | 193 |
| перевіркове значення | ECE R90 APPROVED |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 445,81 ₴






