
Диск гальмівний (передній) Renault Scenic IV 1.2 TCe/1.6 dCi 16- (320х28) (з покриттям) (вентильований), Zimmermann 470.2438.20
2 963,89 ₴
- Готово до відправки
- Код: 470.2438.20
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Диск гальмівний (передній) Renault Scenic IV 1.2 TCe/1.6 dCi 16- (320х28) (з покриттям) (вентильований), Zimmermann 470.2438.20. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
470.2438.20
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
470.2438.20 (ZIMMERMANN)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| RENAULT — CLIO IV (BH_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 RS 200 л.с. | 2013–н.в. |
| RENAULT — ESPACE V (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 dCi 130 | 2015–н.в. |
| 1.6 dCi 160 | 2015–н.в. |
| 1.6 TCe 200 | 2015–н.в. |
| 1.8 TCe 225 225 л.с. | 2016–н.в. |
| RENAULT — GRAND SCÉNIC III (JZ0/1_) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 dCi (JZ0L) 160 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 dCi (JZ0Y) 150 л.с. | 2009–н.в. |
| RENAULT — GRAND SCÉNIC IV (R9_) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 TCe 115 115 л.с. | 2016–н.в. |
| 1.2 TCe 130 130 л.с. | 2016–н.в. |
| 1.5 dCi 110 110 л.с. | 2016–н.в. |
| 1.6 dCi 130 130 л.с. | 2016–н.в. |
| 1.6 dCi 160 160 л.с. | 2016–н.в. |
| RENAULT — LAGUNA III (BT0/1) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 16V Turbo 170 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.0 dCi GT (BT1E, BT1N) 178 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.0 GT 204 л.с. | 2008–н.в. |
| 3.0 dCi (BT03, BT13) 235 л.с. | 2008–н.в. |
| 3.5 V6 (BT0C, BT0P) 238 л.с. | 2008–н.в. |
| RENAULT — LAGUNA III Grandtour (KT0/1) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 dCi GT (KT11, KT1E, KT1N) 178 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.0 GT 204 л.с. | 2008–н.в. |
| 3.0 dCi (KT03, KT13) 235 л.с. | 2008–н.в. |
| 3.5 V6 (KT0C, KT0P) 238 л.с. | 2008–н.в. |
| RENAULT — LAGUNA купе (DT0/1) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 16V Turbo 170 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.0 dCi GT (DT11, DT1E, DT1N) 178 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.0 GT 204 л.с. | 2008–н.в. |
| 3.0 dCi 241 л.с. | 2012–н.в. |
| 3.5 V6 (DT0P) 238 л.с. | 2008–н.в. |
| RENAULT — MEGANE IV (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 dCi 130 | 2015–н.в. |
| 1.6 dCi 165 163 л.с. | 2015–н.в. |
| 1.6 TCe 205 | 2015–н.в. |
| RENAULT — MEGANE IV Grandtour (K9A/M/N_) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 dCi 130 130 л.с. | 2016–н.в. |
| 1.6 dCi 165 163 л.с. | 2016–н.в. |
| 1.6 TCe 205 205 л.с. | 2016–н.в. |
| RENAULT — MEGANE IV седан (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 dCi 130 130 л.с. | 2016–н.в. |
| RENAULT — SCÉNIC IV (J9_) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 TCe 115 115 л.с. | 2016–н.в. |
| 1.2 TCe 130 130 л.с. | 2016–н.в. |
| 1.5 dCi 110 110 л.с. | 2016–н.в. |
| 1.5 dCi 95 95 л.с. | 2016–н.в. |
| 1.6 dCi 130 130 л.с. | 2016–н.в. |
| 1.6 dCi 160 160 л.с. | 2016–н.в. |
| RENAULT — TALISMAN (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 dCi 160 | 2015–н.в. |
| 1.6 TCe 200 | 2015–н.в. |
| RENAULT — TALISMAN Grandtour (US) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 dCi 160 | 2016–н.в. |
| 1.6 TCe 200 | 2016–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zimmermann |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 470.2438.20 |
| Кросс-номери | 0 986 479 552, 09.B352.10, 09.B352.11, 09.B352.1X, 102624, 1110378, 142.1494, 16-15 521 0043/PD, 17978, 1815203969, 1815313969, 19-2363, 19-2363SPORT, 197486, 203969, 231-03-222, 23-1334C, 24.0128-0245.1, 24012802451-PCS-MS, 24012802451-PCS-MSP |
| Стан | Новий |
| Висота | 44 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 114 мм |
| Тип | Високовуглецевий |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Товщина | 28 мм |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Espace, Laguna, Scenic, Clio, Megane |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø фаски [мм] | 114 |
| Вага (кг) | 9.3 кг |
| Висота [мм] | 44 |
| Діаметр центрування [мм] | 68 |
| Мінімальна товщина [мм] | 25,4 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 320 |
| Обработка | Високовуглецевий |
| Поверхня | з покриттям |
| Розташування/число отворів | 7/5 |
| Тип гальмівного диска | із зовнішньою вентиляцією |
| Товщина гальмівного диска (мм) | 28 |
| Кількість отворів у диску колеса | 5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 963,89 ₴







