
Диск гальмівний (передній) Audi A4/A5/Q5 15- (338х30) (з покриттям) (вент.), Zimmermann 100.3378.52
5 722,94 ₴
- Готово до відправки
- Код: 100.3378.52
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Диск гальмівний (передній) Audi A4/A5/Q5 15- (338х30) (з покриттям) (вент.), Zimmermann 100.3378.52. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
100.3378.52
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
100.3378.52 (ZIMMERMANN)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| AUDI — A4 (8W2, 8WC, B9) (13) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 TFSI | 2015–н.в. |
| 2.0 TDI | 2015–н.в. |
| 2.0 TDI | 2016–н.в. |
| 2.0 TDI quattro | 2015–н.в. |
| 2.0 TDI quattro 150 л.с. | 2016–2019 |
| 2.0 TDI quattro 163 л.с. | 2016–2019 |
| 2.0 TFSI | 2015–н.в. |
| 2.0 TFSI quattro | 2015–н.в. |
| 3.0 TDI | 2015–н.в. |
| 3.0 TDI quattro | 2015–н.в. |
| 30 TDI 122 л.с. | 2016–2019 |
| 35 TDI 150 л.с. | 2015–2019 |
| S4 quattro 354 л.с. | 2016–2019 |
| AUDI — A4 Allroad (8WH, 8WJ, B9) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 TDI quattro | 2016–н.в. |
| 2.0 TDI quattro 163 л.с. | 2016–2019 |
| 2.0 TFSI quattro | 2016–н.в. |
| 2.0 TFSI quattro 249 л.с. | 2016–2019 |
| 3.0 TDI quattro | 2016–н.в. |
| AUDI — A4 Avant (8W5, 8WD, B9) (13) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 TFSI | 2016–н.в. |
| 2.0 TDI | 2015–н.в. |
| 2.0 TDI | 2016–н.в. |
| 2.0 TDI quattro | 2015–н.в. |
| 2.0 TDI quattro 150 л.с. | 2016–2019 |
| 2.0 TDI quattro 163 л.с. | 2016–2019 |
| 2.0 TFSI | 2015–н.в. |
| 2.0 TFSI 249 л.с. | 2016–2019 |
| 2.0 TFSI 252 л.с. | 2016–2019 |
| 2.0 TFSI quattro | 2015–н.в. |
| 3.0 TDI | 2015–н.в. |
| 3.0 TDI quattro | 2015–н.в. |
| S4 quattro 354 л.с. | 2016–2019 |
| AUDI — A5 (F53, F5P) (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 TDI 190 л.с. | 2016–н.в. |
| 2.0 TDI quattro 190 л.с. | 2016–н.в. |
| 2.0 TFSI 190 л.с. | 2016–н.в. |
| 2.0 TFSI quattro 249 л.с. | 2016–н.в. |
| 2.0 TFSI quattro 252 л.с. | 2016–н.в. |
| 3.0 TDI quattro 218 л.с. | 2016–2018 |
| S5 quattro 354 л.с. | 2016–н.в. |
| AUDI — A5 Sportback (F5A, F5F) (8) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 TDI 190 л.с. | 2016–н.в. |
| 2.0 TDI quattro 190 л.с. | 2016–н.в. |
| 2.0 TFSI 252 л.с. | 2016–н.в. |
| 2.0 TFSI quattro 249 л.с. | 2016–н.в. |
| 2.0 TFSI quattro 252 л.с. | 2016–н.в. |
| 3.0 TDI quattro 218 л.с. | 2016–н.в. |
| 40 TDI 190 л.с. | 2016–н.в. |
| S5 quattro 354 л.с. | 2016–н.в. |
| AUDI — Q5 (FYB) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 TDI quattro 163 л.с. | 2016–2018 |
| 2.0 TDI quattro 190 л.с. | 2016–2018 |
| 2.0 TFSI quattro 252 л.с. | 2016–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zimmermann |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 100.3378.52 |
| Кросс-номери | 09.D059.11, 100.3378.20, 103631, 107506, 1110528, 1163119700, 18153147182, 183 521 1131/PD, 18559, 19-4690, 23-1813C, 24.0130-0245.1, 24013002451-PCS-MS, 24013002451-PCS-MSP, 24013002451PR-PCS-MS, 24013002451PR-PCS-MSP, 24013002451PR-SET-MS |
| Стан | Новий |
| Висота | 57 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 112 мм |
| Тип | Високовуглецевий |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Товщина | 30 мм |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Сумісність з моделлю | A4, A6, A5, Q5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø фаски [мм] | 112 |
| Вага (кг) | 11.3 кг |
| Висота [мм] | 57 |
| Діаметр центрування [мм] | 68 |
| Мінімальна товщина [мм] | 28 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 338 |
| Обработка | Високовуглецевий |
| Поверхня | з покриттям |
| Розташування/число отворів | 6/5 |
| Тип гальмівного диска | перфорований |
| Товщина гальмівного диска (мм) | 30 |
| Кількість отворів у диску колеса | 5 |
| перевіркове значення | KBA 60872 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 722,94 ₴




