
Диск гальмівний (передній) Hyundai Tucson/ I30/ Kia Ceed/Sportage 15- (305x25) (з покриттям) (вент.), Zimmermann 285.3531.20
3 122,21 ₴
- В наявності
- Код: 285.3531.20
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Диск гальмівний (передній) Hyundai Tucson/ I30/ Kia Ceed/Sportage 15- (305x25) (з покриттям) (вент.), Zimmermann 285.3531.20. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
285.3531.20
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
285.3531.20 (ZIMMERMANN)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| HYUNDAI — KONA (OS) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| EV 136 л.с. | 2018–н.в. |
| EV 204 л.с. | 2018–н.в. |
| HYUNDAI — TUCSON (TLE) (17) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 CRDi 116 л.с. | 2018–н.в. |
| 1.6 CRDi 136 л.с. | 2018–н.в. |
| 1.6 CRDi Привод на все колеса 116 л.с. | 2018–н.в. |
| 1.6 CRDi Привод на все колеса 136 л.с. | 2018–н.в. |
| 2.0 CVVT 150 л.с. | 2015–н.в. |
| 2.0 CVVT Привод на все колеса 150 л.с. | 2015–н.в. |
| 2.0 Привод на все колеса 155 л.с. | 2015–н.в. |
| 2.4 GDI Привод на все колеса 184 л.с. | 2019–н.в. |
| 1.6 GDi | 2015–н.в. |
| 1.6 T-GDI | 2015–н.в. |
| 1.6 T-GDI Привод на все колеса | 2015–н.в. |
| 1.7 CDi FWD | 2015–н.в. |
| 1.7 CRDI | 2015–н.в. |
| 2.0 CRDi | 2015–н.в. |
| 2.0 CRDI FWD | 2015–н.в. |
| 2.0 CRDi Привод на все колеса | 2015–н.в. |
| 2.0 GDI | 2015–н.в. |
| HYUNDAI — i30 (PDE, PD, PDEN) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 MPI 100 л.с. | 2016–н.в. |
| 1.4 T-GDI 140 л.с. | 2016–н.в. |
| 1.0 T-GDI 120 л.с. | 2016–н.в. |
| 1.6 CRDi 95 л.с. | 2016–н.в. |
| 1.6 CRDi 110 л.с. | 2016–н.в. |
| 1.6 CRDi 136 л.с. | 2016–н.в. |
| HYUNDAI — i30 FASTBACK (PDE, PDEN) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 T-GDI 140 л.с. | 2017–н.в. |
| HYUNDAI — i30 универсал (PDE) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 MPI 101 л.с. | 2017–н.в. |
| 1.4 T-GDI 140 л.с. | 2017–н.в. |
| KIA — CEED (CD) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 99 л.с. | 2018–н.в. |
| 1.4 T-GDI 140 л.с. | 2018–н.в. |
| 1.6 T-GDI GT 204 л.с. | 2018–н.в. |
| KIA — CEED Sportswagon (CD) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 99 л.с. | 2018–н.в. |
| 1.4 T-GDI 140 л.с. | 2018–н.в. |
| KIA — SPORTAGE (QL) (US) (17) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 CRDi 116 л.с. | 2018–н.в. |
| 1.6 CRDi 136 л.с. | 2018–н.в. |
| 1.6 CRDi AWD 136 л.с. | 2018–н.в. |
| 1.6 LPG (QLE) 126 л.с. | 2020–н.в. |
| 1.7 CRDi 141 л.с. | 2016–н.в. |
| 2.0 150 л.с. | 2015–н.в. |
| 2.0 155 л.с. | 2015–н.в. |
| 2.0 AWD 150 л.с. | 2015–н.в. |
| 2.0 AWD 155 л.с. | 2015–н.в. |
| 2.0 CRDi 185 л.с. | 2015–н.в. |
| 2.4 GDI 184 л.с. | 2016–н.в. |
| 2.4 GDI AWD 184 л.с. | 2015–н.в. |
| 1.6 GDI | 2015–н.в. |
| 1.6 GDI 4WD | 2015–н.в. |
| 1.7 CRDi | 2015–н.в. |
| 2.0 CRDi | 2015–н.в. |
| 2.0 CRDi AWD | 2015–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zimmermann |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 285.3531.20 |
| Кросс-номери | 0 986 479 E42, 09.D428.11, 102656, 103596, 108575, 108669, 142.1972, 142.1974, 1667869580, 1815313458, 18561, 19-4682, 19-4682SPORT, 20079 V, 23-1818C, 24.0125-0213.1, 24.0125-0215.1, 25259, 25259C, 285.3531.52, 285.3531.53, 313458, 33 10 7301 |
| Стан | Новий |
| Висота | 47 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 114 мм |
| Тип | Вентильовані |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Товщина | 25 мм |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | I30, Tucson, Ceed, Sportage |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø фаски [мм] | 114 |
| Вага (кг) | 7.9 кг |
| Висота [мм] | 47 |
| Діаметр центрування [мм] | 69 |
| Мінімальна товщина [мм] | 23,4 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 305 |
| Поверхня | з покриттям |
| Розташування/число отворів | 7/5 |
| Тип гальмівного диска | вентильований |
| Товщина гальмівного диска (мм) | 25 |
| Кількість отворів у диску колеса | 5 |
| перевіркове значення | ECE R90 APPROVED |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 122,21 ₴






