
Колодки гальмівні (задні) Lexus RX 08-15/Toyota Prius 11-/Mirai 14- (Akebono), Zimmermann 24918.150.1
1 650,17 ₴
- В наявності
- Код: 24918.150.1
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки гальмівні (задні) Lexus RX 08-15/Toyota Prius 11-/Mirai 14- (Akebono), Zimmermann 24918.150.1. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
24918.150.1
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
24918.150.1 (ZIMMERMANN)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| LEXUS — GS (GRL1_, GWL1_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 350 AWD (GRL15) 317 л.с. | 2012–н.в. |
| LEXUS — RX (GYL1_, GGL15, AGL10) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 270 188 л.с. | 2008–н.в. |
| 350 280 л.с. | 2008–н.в. |
| 350 AWD 277 л.с. | 2008–н.в. |
| 350 AWD 280 л.с. | 2008–н.в. |
| TOYOTA — HIGHLANDER / KLUGER (_U5_) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.7 (ASU50) 188 л.с. | 2016–н.в. |
| 3.5 AWD (GSU55_) 249 л.с. | 2014–н.в. |
| TOYOTA — MIRAI (JPD1_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| FCV | 2014–н.в. |
| TOYOTA — PRIUS ALPHA (ZVW4_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 Hybrid 99 л.с. | 2011–н.в. |
| TOYOTA — SIENNA (ASL3_, GSL3_) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.7 (ASL30_) 190 л.с. | 2010–2013 |
| 3.5 (GSL30_) 269 л.с. | 2010–н.в. |
| 3.5 (GSL30_, GSL33_) 267 л.с. | 2010–н.в. |
| 3.5 4WD (GSL35_) 267 л.с. | 2010–н.в. |
| 3.5 VVTi 4WD 267 л.с. | 2010–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zimmermann |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 24918.150.1 |
| Кросс-номери | 04466-0E010, 04466-30312, 04466-47070, 04466-47071, 04466-48130, 04466-48140, 04466-52180, 1051257, 116359, 170897, 181983, 19-3005, 22-09773-0, 2245110, 2422-0, 2491801, 3310, 382B09, 402B059, 5043952214510221, 5752) |
| Стан | Новий |
| Ширина | 115 мм |
| Висота | 46 мм |
| Товщина | 15 мм |
| Сумісність з маркою | Lexus, Toyota |
| Сумісність з моделлю | GS, Prius, Highlander, RX, Mirai |
| Користувацькі характеристики | |
| Ширина [мм] | 115 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація | Зображення відповідає комплекту постачання |
| Висота [мм] | 46 |
| Товщина (мм) | 15 |
| перевіркове значення | ECE R90 APPROVED |
| Гальмівне встановлення | AKEBONO |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 650,17 ₴





