
Диск гальмівний (передній) Audi Q5 12- (320х30) (з покриттям) (вент.), Zimmermann 100.3361.20
3 182,18 ₴
- В наявності
- Код: 100.3361.20
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Диск гальмівний (передній) Audi Q5 12- (320х30) (з покриттям) (вент.), Zimmermann 100.3361.20. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
100.3361.20
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
100.3361.20 (ZIMMERMANN)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| AUDI — Q5 (8R) (12) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 TDI | 2015–н.в. |
| 2.0 TDI 150 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 TDI quattro 177 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.0 TDI quattro 150 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 TDI quattro 190 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 TFSI quattro | 2015–н.в. |
| 2.0 TFSI quattro 224 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.0 TFSI quattro 220 л.с. | 2013–н.в. |
| 3.0 TDI quattro 245 л.с. | 2012–н.в. |
| 3.0 TDI quattro 250 л.с. | 2012–н.в. |
| 3.0 TDI quattro 258 л.с. | 2013–н.в. |
| 3.0 TFSI quattro 272 л.с. | 2012–н.в. |
| AUDI — Q5 (FYB) (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 TDI 136 л.с. | 2017–н.в. |
| 2.0 TDI 150 л.с. | 2017–н.в. |
| 2.0 TDI quattro 163 л.с. | 2016–2018 |
| 2.0 TDI quattro 190 л.с. | 2016–2018 |
| 2.0 TFSI quattro 252 л.с. | 2016–н.в. |
| 2.0 TFSI quattro 249 л.с. | 2017–н.в. |
| 3.0 TDI quattro 286 л.с. | 2017–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zimmermann |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 100.3361.20 |
| Кросс-номери | 0 986 479 C49, 09.B972.11, 1163108600, 142.1788, 18152047153, 18153147153, 183 521 0022/PD, 18456, 2047153, 24.0130-0235.1, 24013002351-PCS-MS, 24013002351-PCS-MSP, 24013002351PR-PCS-MS, 24013002351PR-PCS-MSP, 24013002351PR-SET-MS, 24013002351PR-SET-MSP |
| Стан | Новий |
| Висота | 52 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 112 мм |
| Тип | Високовуглецевий |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Товщина | 30 мм |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Сумісність з моделлю | Q5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø фаски [мм] | 112 |
| Вага (кг) | 9.80 кг |
| Висота [мм] | 52 |
| Діаметр центрування [мм] | 68 |
| Мінімальна товщина [мм] | 28 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 320 |
| Обработка | Високовуглецевий |
| Поверхня | з покриттям |
| Розташування/число отворів | 6/5 |
| Тип гальмівного диска | вентильований |
| Товщина гальмівного диска (мм) | 30 |
| Кількість отворів у диску колеса | 5 |
| перевіркове значення | ECE R90 APPROVED |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 182,18 ₴





