
Диск гальмівний (задній) Audi Q7 15- (350x28) (з покриттям) (вентильований), Zimmermann 100.3376.20
3 621,86 ₴
- Готово до відправки
- Код: 100.3376.20
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Диск гальмівний (задній) Audi Q7 15- (350x28) (з покриттям) (вентильований), Zimmermann 100.3376.20. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
100.3376.20
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
100.3376.20 (ZIMMERMANN)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| AUDI — A6 (4A2, C8) (14) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 30 TDI Mild Hybrid 136 л.с. | 2019–н.в. |
| 35 TDI Mild Hybrid 163 л.с. | 2019–н.в. |
| 40 TDI Mild Hybrid 204 л.с. | 2018–н.в. |
| 45 TDI Mild Hybrid quattro 211 л.с. | 2018–н.в. |
| 45 TDI Mild Hybrid quattro 231 л.с. | 2018–н.в. |
| 45 TFSI Mild Hybrid 245 л.с. | 2018–н.в. |
| 45 TFSI Mild Hybrid 265 л.с. | 2020–н.в. |
| 45 TFSI Mild Hybrid quattro 245 л.с. | 2018–н.в. |
| 45 TFSI Mild Hybrid quattro 265 л.с. | 2020–н.в. |
| 50 TDI Mild Hybrid quattro 286 л.с. | 2018–н.в. |
| 50 TFSI e quattro 252 л.с. | 2019–н.в. |
| 55 TFSI e quattro 367 л.с. | 2019–н.в. |
| 55 TFSi Mild Hybrid quattro 340 л.с. | 2018–н.в. |
| S6 TDI Mild Hybrid quattro 349 л.с. | 2019–н.в. |
| AUDI — A6 Allroad (4AH, C8) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 45 TDI Mild Hybrid quattro 231 л.с. | 2018–н.в. |
| 50 TDI Mild Hybrid quattro 286 л.с. | 2018–н.в. |
| 55 TDI Mild Hybrid quattro 349 л.с. | 2019–н.в. |
| AUDI — A7 Sportback (4KA) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 45 TDI Mild Hybrid quattro 211 л.с. | 2018–н.в. |
| 45 TDI Mild Hybrid quattro 231 л.с. | 2018–н.в. |
| 50 TDI Mild Hybrid quattro 286 л.с. | 2017–н.в. |
| 55 TFSI Mild Hybrid quattro 340 л.с. | 2017–н.в. |
| AUDI — A8 (4N2, 4N8) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 50 TDI Mild Hybrid quattro 286 л.с. | 2017–н.в. |
| 50 TFSI Mild Hybrid quattro (4N8) 286 л.с. | 2018–н.в. |
| 55 TFSI Mild Hybrid quattro 340 л.с. | 2017–н.в. |
| 60 TFSI e quattro 449 л.с. | 2019–н.в. |
| AUDI — Q7 (4MB, 4MG) (8) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.0 TDI quattro 211 л.с. | 2015–2019 |
| 45 TDI Mild Hybrid quattro 231 л.с. | 2018–н.в. |
| 50 TDI Mild Hybrid quattro 286 л.с. | 2018–н.в. |
| SQ7 TDI quattro 435 л.с. | 2016–2019 |
| 2.0 TFSI | 2015–н.в. |
| 3.0 TDI | 2015–н.в. |
| 3.0 TDI e-tron | 2015–н.в. |
| 3.0 TFSI | 2015–н.в. |
| AUDI — Q8 (4MN) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 45 TDI Mild Hybrid quattro 231 л.с. | 2018–н.в. |
| 50 TDI Mild Hybrid quattro 286 л.с. | 2018–н.в. |
| 55 TFSI e quattro 340 л.с. | 2020–н.в. |
| 55 TFSI Mild Hybrid quattro 340 л.с. | 2018–н.в. |
| 60 TFSI e quattro 340 л.с. | 2020–н.в. |
| SQ8 TDI Mild Hybrid quattro 435 л.с. | 2018–н.в. |
| VW — TOUAREG (CR7) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.0 TDI 4motion 286 л.с. | 2017–н.в. |
| 3.0 TDI 4motion 231 л.с. | 2018–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zimmermann |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 100.3376.20 |
| Кросс-номери | 0 986 479 E46, 07.35.316, 09.D424.11, 100.3376.52, 100.3376.53, 103619, 115 523 0045/PD, 1163208900, 142.2163, 171510, 18493, 19-4709, 20019 V, 24.0128-0296.1, 24012802961PR-PCS-MS, 24012802961PR-PCS-MSP, 24012802961PR-SET-MS, 24012802961PR-SET-MSP |
| Стан | Новий |
| Висота | 36 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 112 мм |
| Тип | Високовуглецевий |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Товщина | 28 мм |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Audi |
| Сумісність з моделлю | Touareg, A6, A8, Q7 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø фаски [мм] | 112 |
| Вага (кг) | 9.3 кг |
| Висота [мм] | 36 |
| Діаметр центрування [мм] | 68 |
| Мінімальна товщина [мм] | 26 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 350 |
| Обработка | Високовуглецевий |
| Поверхня | з покриттям |
| Розташування/число отворів | 6/5 |
| Тип гальмівного диска | вентильований |
| Товщина гальмівного диска (мм) | 28 |
| Кількість отворів у диску колеса | 5 |
| перевіркове значення | ECE R90 APPROVED |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 621,86 ₴






