
Диск гальмівний (передній) Ford C-Max/ Focus III 10- (278x25) (з покриттям) (вент.), Zimmermann 250.1352.20
2 215,18 ₴
- В наявності
- Код: 250.1352.20
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Диск гальмівний (передній) Ford C-Max/ Focus III 10- (278x25) (з покриттям) (вент.), Zimmermann 250.1352.20. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
250.1352.20
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
250.1352.20 (ZIMMERMANN)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| FORD — FOCUS II (DA_) (16) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 80 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.6 100 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.6 LPG 115 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.6 TDCi 100 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.6 TDCi 109 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.6 TDCi 90 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.6 Ti 115 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.8 125 л.с. | 2006–н.в. |
| 1.8 Flexifuel 125 л.с. | 2006–н.в. |
| 1.8 TDCi 115 л.с. | 2005–н.в. |
| 2.0 145 л.с. | 2004–н.в. |
| 2.0 CNG 145 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 LPG 145 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.0 TDCi 133 л.с. | 2004–н.в. |
| 2.0 TDCi 136 л.с. | 2004–н.в. |
| 2.0 TDCi 110 л.с. | 2008–н.в. |
| FORD — FOCUS III (25) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 EcoBoost 150 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.5 EcoBoost 182 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.5 TDCi 95 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.5 TDCi 120 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.5 TDCi ECOnetic 105 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.6 EcoBoost 150 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.6 EcoBoost 182 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.6 Flexifuel 120 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.6 Flexifuel 150 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.6 LPG 120 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.6 TDCi 95 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.6 TDCi 115 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.6 TDCi ECOnetic 105 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.6 Ti 105 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.6 Ti 125 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.6 Ti 85 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.6 Ti 120 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.0 150 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 TDCi 115 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 TDCi 140 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 TDCi 163 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 TDCi 150 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.0 TDCi 185 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.0 TDCi 136 л.с. | 2010–2014 |
| 2.0 Ti-GDi 170 л.с. | 2011–н.в. |
| FORD — FOCUS III Turnier (19) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 EcoBoost 150 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.5 EcoBoost 182 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.5 TDCi 95 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.5 TDCi 120 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.5 TDCi ECOnetic 105 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.6 EcoBoost 150 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.6 EcoBoost 182 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.6 Flexifuel 120 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.6 Flexifuel 150 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.6 LPG 120 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.6 TDCi 95 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.6 TDCi ECOnetic 105 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.6 Ti 105 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.6 Ti 125 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.6 Ti 85 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.6 Ti 120 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.0 TDCi 115 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 TDCi 140 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 TDCi 163 л.с. | 2011–н.в. |
⚠️⚠️⚠️ УВАГА ⚠️⚠️⚠️
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zimmermann |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 250.1352.20 |
| Кросс-номери | 0 986 479 173, 09.9464.11, 09.9464.14, 09.9464.1X, 09.A905.10, 09.A905.11, 09.A905.1X, 09.A905.75, 1 223 663, 1 223 665, 1 253 729, 1 253 730, 1 320 352, 1 373 369, 1 501 069, 1 575 734, 1 686 723, 1 734 696, 103588, 1110212, 12578, 1563104800, 17586 |
| Стан | Новий |
| Висота | 48 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 108 мм |
| Тип | Високовуглецевий |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Товщина | 25 мм |
| Сумісність з маркою | Volvo, Ford |
| Сумісність з моделлю | S40, V50, C-Max, C30, C70, Focus |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага (кг) | 7.04 кг |
| Висота [мм] | 48 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 278 |
| Мінімальна товщина [мм] | 23 |
| Діаметр центрування [мм] | 64 |
| Товщина гальмівного диска (мм) | 25 |
| Ø фаски [мм] | 108 |
| перевіркове значення | ECE R90 APPROVED |
| Тип гальмівного диска | вентильований |
| Кількість отворів у диску колеса | 5 |
| Поверхня | з покриттям |
| Розташування/число отворів | 5/5 |
| Обработка | Високовуглецевий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 215,18 ₴







