
Диск гальмівний (передній) BMW 1 (F20/F21)/3 (F30/F80) (340x30) (з покриттям) (з прорезом), Zimmermann 150.2906.20
5 007,72 ₴
- Готово до відправки
- Код: 150.2906.20
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Диск гальмівний (передній) BMW 1 (F20/F21)/3 (F30/F80) (340x30) (з покриттям) (з прорезом), Zimmermann 150.2906.20. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
150.2906.20
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
150.2906.20 (ZIMMERMANN)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| BMW — 3 (F30, F35, F80) (32) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 316 d 116 л.с. | 2012–н.в. |
| 316 i 136 л.с. | 2012–н.в. |
| 318 d | 2015–н.в. |
| 318 d 143 л.с. | 2012–н.в. |
| 318 d xDrive | 2015–н.в. |
| 318 d xDrive 143 л.с. | 2012–н.в. |
| 318 i | 2015–н.в. |
| 320 d | 2015–н.в. |
| 320 d 163 л.с. | 2011–н.в. |
| 320 d 184 л.с. | 2011–н.в. |
| 320 d 200 л.с. | 2012–н.в. |
| 320 d xDrive | 2015–н.в. |
| 320 d xDrive 184 л.с. | 2011–н.в. |
| 320 d xDrive 200 л.с. | 2012–н.в. |
| 320 i | 2015–н.в. |
| 320 i 170 л.с. | 2012–н.в. |
| 320 i 184 л.с. | 2012–н.в. |
| 320 i xDrive | 2015–н.в. |
| 320 i xDrive 184 л.с. | 2011–н.в. |
| 328 i xDrive 245 л.с. | 2011–н.в. |
| 330 d xDrive | 2015–н.в. |
| 330 d xDrive 258 л.с. | 2013–н.в. |
| 335 d xDrive 313 л.с. | 2013–н.в. |
| 335 i 306 л.с. | 2011–н.в. |
| 335 i 326 л.с. | 2011–2013 |
| 335 i 340 л.с. | 2013–н.в. |
| 335 i xDrive 306 л.с. | 2011–н.в. |
| 335 i xDrive 326 л.с. | 2011–2013 |
| 335 i xDrive 340 л.с. | 2013–н.в. |
| 340 i | 2015–н.в. |
| 340 i xDrive | 2015–н.в. |
| ActiveHybrid 340 л.с. | 2012–н.в. |
| BMW — 4 купе (F32, F82) (28) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 418 d 150 л.с. | 2015–н.в. |
| 418 i | 2016–н.в. |
| 420 d | 2013–2015 |
| 420 d 163 л.с. | 2013–н.в. |
| 420 d 184 л.с. | 2013–н.в. |
| 420 d 190 л.с. | 2015–н.в. |
| 420 d xDrive 163 л.с. | 2013–н.в. |
| 420 d xDrive | 2013–2015 |
| 420 d xDrive 184 л.с. | 2013–н.в. |
| 420 d xDrive 190 л.с. | 2015–н.в. |
| 420 i | 2016–н.в. |
| 420 i 163 л.с. | 2016–н.в. |
| 420 i 184 л.с. | 2013–н.в. |
| 420 i xDrive | 2016–н.в. |
| 420 i xDrive 163 л.с. | 2016–н.в. |
| 420 i xDrive 184 л.с. | 2013–н.в. |
| 430 d 258 л.с. | 2013–н.в. |
| 430 d 286 л.с. | 2013–н.в. |
| 430 d xDrive 286 л.с. | 2013–н.в. |
| 430 d xDrive 258 л.с. | 2014–н.в. |
| 430 i | 2016–н.в. |
| 430 i xDrive | 2016–н.в. |
| 435 i 306 л.с. | 2013–н.в. |
| 435 i 340 л.с. | 2013–н.в. |
| 435 i xDrive 306 л.с. | 2013–н.в. |
| 435 i xDrive 340 л.с. | 2013–н.в. |
| 440 i | 2016–н.в. |
| 440 i xDrive | 2016–н.в. |
⚠️⚠️⚠️ УВАГА ⚠️⚠️⚠️
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zimmermann |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 150.2906.20 |
| Кросс-номери | 09.C398.13, 105724, 150.2906.32, 18377, 19-3514HC, 19-3514HCSPORT, 20 10 5724, 242.1817, 25574 Z, 3410 6 797 602, 3410 6 797 602, 3411 6 797 602, 3415130, 360406130404, 383 521 1014/PD, 563199JVC-1, 58153415130, 6066045, 6066065, 61843 10, 78BD3419-2 |
| Стан | Новий |
| Висота | 73 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 120 мм |
| Тип | Високовуглецевий |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Товщина | 30 мм |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | 3 |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага (кг) | 10.9 кг |
| Висота [мм] | 73 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 340 |
| Мінімальна товщина [мм] | 28,4 |
| Діаметр центрування [мм] | 79 |
| Товщина гальмівного диска (мм) | 30 |
| Ø фаски [мм] | 120 |
| перевіркове значення | KBA 61364 |
| Тип гальмівного диска | зенкерований |
| Кількість отворів у диску колеса | 5 |
| Поверхня | з покриттям |
| Розташування/число отворів | 6/5 |
| Обработка | Високовуглецевий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 007,72 ₴




