
Диск гальмівний (задній) BMW X3 (F25)/ X4 (F26) 10- (330x20) (з покриттям) (вентильований), Zimmermann 150.3495.20
3 006,15 ₴
- В наявності
- Код: 150.3495.20
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Диск гальмівний (задній) BMW X3 (F25)/ X4 (F26) 10- (330x20) (з покриттям) (вентильований), Zimmermann 150.3495.20. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
150.3495.20
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
150.3495.20 (ZIMMERMANN)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| BMW — X3 (F25) (16) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| xDrive 30 d 277 л.с. | 2016–2017 |
| sDrive 18 d 136 л.с. | 2011–н.в. |
| sDrive 18 d 143 л.с. | 2011–н.в. |
| sDrive 18 d 150 л.с. | 2014–н.в. |
| sDrive 18 i | 2014–н.в. |
| sDrive 20 i 184 л.с. | 2014–н.в. |
| xDrive 20 d 163 л.с. | 2010–н.в. |
| xDrive 20 d 184 л.с. | 2010–н.в. |
| xDrive 20 d 190 л.с. | 2014–н.в. |
| xDrive 20 i 184 л.с. | 2011–н.в. |
| xDrive 28 i 258 л.с. | 2011–н.в. |
| xDrive 28 i 245 л.с. | 2011–н.в. |
| xDrive 30 d | 2014–н.в. |
| xDrive 30 d 258 л.с. | 2011–н.в. |
| xDrive 35 d 313 л.с. | 2011–н.в. |
| xDrive 35 i 306 л.с. | 2010–н.в. |
| BMW — X4 (F26) (10) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| xDrive 30 d 277 л.с. | 2014–2018 |
| xDrive 30 d 249 л.с. | 2015–2018 |
| M 40 i | 2015–н.в. |
| xDrive 20 d 190 л.с. | 2014–н.в. |
| xDrive 20 i 184 л.с. | 2014–н.в. |
| xDrive 28 i 245 л.с. | 2014–н.в. |
| xDrive 30 d | 2014–н.в. |
| xDrive 30 d 258 л.с. | 2014–н.в. |
| xDrive 35 d 313 л.с. | 2014–н.в. |
| xDrive 35 i 306 л.с. | 2014–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zimmermann |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 150.3495.20 |
| Кросс-номери | 0 986 479 727, 08.35.192, 09.B569.11, 09.B569.1X, 102146, 1110405, 142.1662, 1463205200, 150.3495.52, 18152015105, 18153115105, 18207, 19-3208, 19-3208SPORT, 197576, 20 93 8577, 2015105, 23-1261C, 24.0120-0234.1, 24.0320-0234.1, 24012002341-PCS-MS |
| Стан | Новий |
| Висота | 71 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 120 мм |
| Тип | Високовуглецевий |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Товщина | 20 мм |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | X3 |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага (кг) | 7.4 кг |
| Висота [мм] | 71 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 330 |
| Мінімальна товщина [мм] | 18,4 |
| Діаметр центрування [мм] | 75 |
| Товщина гальмівного диска (мм) | 20 |
| Ø фаски [мм] | 120 |
| перевіркове значення | ECE R90 APPROVED |
| Тип гальмівного диска | вентильований |
| Кількість отворів у диску колеса | 5 |
| Поверхня | з покриттям |
| Розташування/число отворів | 6/5 |
| Обработка | Високовуглецевий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 006,15 ₴




