
Колодки гальмівні (передні) Mitsubishi Lancer 00- (Sumitomo), Zimmermann 23584.160.1
1 460,80 ₴
- Готово до відправки
- Код: 23584.160.1
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки гальмівні (передні) Mitsubishi Lancer 00- (Sumitomo), Zimmermann 23584.160.1. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
23584.160.1
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
23584.160.1 (ZIMMERMANN)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| CHRYSLER — CIRRUS (JS) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 CRD 140 л.с. | 2007–2010 |
| 2.0 VVT 156 л.с. | 2007–2010 |
| 2.4 VVT 170 л.с. | 2007–2010 |
| CHRYSLER — CIRRUS кабрио (JS) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 CRD 140 л.с. | 2007–2010 |
| 2.4 VVT 170 л.с. | 2007–2010 |
| 2.7 186 л.с. | 2007–2010 |
| DODGE — AVENGER (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 156 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.0 CRD 140 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.4 175 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.7 186 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.7 Flex-Fuel 189 л.с. | 2007–н.в. |
| DODGE — CALIBER (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 150 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.0 156 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.0 CRD 140 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.4 170 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.4 Turbo 295 л.с. | 2007–н.в. |
| JEEP — COMPASS (MK49) (8) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 156 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 CRD 140 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.0 CRD 4x4 140 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.2 CRD 136 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.2 CRD 4x4 163 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.2 CRD 4x4 136 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.4 170 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.4 4x4 170 л.с. | 2006–н.в. |
| JEEP — PATRIOT (MK74) (8) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 156 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 CRD 140 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.0 CRD 4x4 140 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.2 CRD 4x4 136 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.2 CRD 4x4 163 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.4 170 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.4 4x4 170 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.4 Eco + 4x4 170 л.с. | 2008–н.в. |
| MITSUBISHI — ASX (GA_W_) (12) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 139 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.6 116 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.6 117 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.6 DI-D | 2015–н.в. |
| 1.6 DI-D 4WD | 2015–н.в. |
| 1.8 DI-D 116 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.8 DI-D 150 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.8 DI-D 4WD 116 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.8 DI-D 4WD 150 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 i 150 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 i 4WD 150 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.2 Di-D 4WD 150 л.с. | 2013–н.в. |
| MITSUBISHI — CEDIA седан (CY/Z_A) (11) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 109 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.5 Bifuel 109 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.6 117 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.8 143 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.8 140 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.8 Bifuel 143 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.8 DI-D 116 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.8 DI-D (CY9A) 150 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.8 Flex 140 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 DI-D 140 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.0 i Ralliart 4WD (CY4A) 241 л.с. | 2008–н.в. |
| MITSUBISHI — GALANT FORTIS SPORTBACK (CX_A) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 109 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.5 Bifuel 109 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.6 117 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.8 140 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.8 (CX3A) 143 л.с. | 2008–н.в. |
⚠️⚠️⚠️ УВАГА ⚠️⚠️⚠️
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zimmermann |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 23584.160.1 |
| Кросс-номери | 025 235 8416/PD, 025 235 8416/W, 05191217AA, 05191217AA, 05P1347, 0804 12, 0804.12, 0804.41, 1019 F, 1019/1 F, 1050238, 1051119, 1080-6405, 1170133, 12284, 13.0460-5760.2, 13.0460-7343.2, 13046057602N-SET-MS, 13046057602N-SET-MSP, 151-1114 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 145 мм |
| Висота | 55 мм |
| Товщина | 16 мм |
| Число індикаторів зносу | 2 |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Dodge, Jeep, Chrysler |
| Сумісність з моделлю | Compass, ASX, Lancer, Caliber, Space Runner, Avenger, Galant, Sebring, 4008, Patriot |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 55 |
| Датчик зношування | зі звуковим попередженням зношування |
| Додатковий артикул/додаткова інформація | Зображення відповідає комплекту постачання |
| Кількість датчиків зношування [на вісь] | 2 |
| Товщина (мм) | 16 |
| Гальмівне встановлення | SUMITOMO |
| Ширина [мм] | 145 |
| перевіркове значення | ECE R90 APPROVED |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 460,80 ₴




