
Колодки гальмівні (задні) MB Sprinter 509-519 CDI/VW Crafter 50 06- (спарка) (Bosch), Zimmermann 29217.205.1
2 047,36 ₴
- Готово до відправки
- Код: 29217.205.1
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки гальмівні (задні) MB Sprinter 509-519 CDI/VW Crafter 50 06- (спарка) (Bosch), Zimmermann 29217.205.1. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
29217.205.1
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
29217.205.1 (ZIMMERMANN)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| MERCEDES-BENZ — SPRINTER 4,6-t c бортовой платформой/ходовая часть (906) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 415 CDI (906.153, 906.155, 906.253, 906.255) 150 л.с. | 2006–н.в. |
| 416 CDI (906.153, 906.155, 906.253, 906.255) 163 л.с. | 2009–н.в. |
| 418 CDI (906.153, 906.155, 906.253, 906.255) 184 л.с. | 2006–н.в. |
| 419 CDI (906.153, 906.155, 906.253, 906.255) 190 л.с. | 2009–н.в. |
| 424 (906.153, 906.155, 906.253, 906.255) 258 л.с. | 2006–н.в. |
| MERCEDES-BENZ — SPRINTER 4,6-t Фургон (906) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 413 CDI (906.653, 906.655, 906.657) 129 л.с. | 2006–2016 |
| 416 CDI (906.653, 906.655, 906.657) 163 л.с. | 2009–н.в. |
| 419 CDI (906.653, 906.655, 906.657) 190 л.с. | 2009–н.в. |
| 424 (906.953, 906.655, 906.657) 258 л.с. | 2006–н.в. |
| MERCEDES-BENZ — SPRINTER 5-t c бортовой платформой/ходовая часть (906) (20) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 509 CDI (906.153, 906.155, 906.253, 906.255) 88 л.с. | 2006–н.в. |
| 510 CDI (906.153, 906.155, 906.253, 906.255) 95 л.с. | 2009–н.в. |
| 511 CDI (906.153, 906.155, 906.253, 906.255) 114 л.с. | 2016–н.в. |
| 511 CDI (906.153, 906.155, 906.253, 906.255) 109 л.с. | 2006–н.в. |
| 511 CDI 4x4 (906.135, 906.155, 906.253, 906.255) 109 л.с. | 2006–н.в. |
| 513 CDI (906.135, 906.155, 906.253, 906.255) 129 л.с. | 2006–н.в. |
| 513 CDI 4x4 (906.135, 906.155, 906.253, 906.255) 129 л.с. | 2011–н.в. |
| 514 CDI (906.153, 906.155, 906.253, 906.255) 143 л.с. | 2016–н.в. |
| 514 CDI 4x4 (906.153, 906.155, 906.253, 906.255) 143 л.с. | 2016–н.в. |
| 515 CDI (906.153, 906.155, 906.253, 906.255) 150 л.с. | 2006–н.в. |
| 515 CDI 4x4 (906.153, 906.155, 906.253, 906.255) 150 л.с. | 2006–н.в. |
| 516 (906.153, 906.155, 906.253, 906.255) 156 л.с. | 2008–н.в. |
| 516 CDI (906.153, 906.155, 906.253, 906.255) 163 л.с. | 2009–н.в. |
| 516 CDI 4x4 (906.153, 906.155, 906.255) 163 л.с. | 2011–н.в. |
| 516 NGT (906.153, 906.155, 906.253, 906.255) 156 л.с. | 2008–н.в. |
| 518 CDI (906.153, 906.155, 906.253, 906.255) 184 л.с. | 2006–н.в. |
| 518 CDI 4x4 (906.153, 906.155, 906.253, 906.255) 184 л.с. | 2006–н.в. |
| 519 CDI / BlueTEC (906.153, 906.155, 906.253, 906.255) 190 л.с. | 2009–н.в. |
| 519 CDI / BlueTEC 4x4 (906.153, 906.155, 906.253, 906.255) 190 л.с. | 2009–н.в. |
| 524 (906.153, 906.155, 906.253, 906.255) 258 л.с. | 2006–н.в. |
| MERCEDES-BENZ — SPRINTER 5-t Фургон (906) (15) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3500 (906.653, 906.655, 906.657) 190 л.с. | 2009–н.в. |
| 509 CDI (906.653, 906.655, 906.657) 88 л.с. | 2006–н.в. |
| 510 CDI (906.653, 906.655, 906.657) 95 л.с. | 2009–н.в. |
| 511 CDI (906.653, 906.655, 906.657) 109 л.с. | 2006–н.в. |
| 511 CDI 4x4 (906.653, 906.6355, 906.657) 109 л.с. | 2006–н.в. |
| 513 CDI (906.653, 906.655, 906.657) 129 л.с. | 2006–н.в. |
| 513 CDI 4x4 (906.653, 906.655, 906.657) 129 л.с. | 2006–н.в. |
| 515 CDI (906.653, 906.655, 906.657) 150 л.с. | 2006–н.в. |
| 515 CDI 4x4 (906.653, 906.655, 906.657) 150 л.с. | 2006–н.в. |
| 516 CDI (906.653, 906.655, 906.657) 163 л.с. | 2009–н.в. |
| 516 CDI 4x4 (906.653, 906.655, 906.657) 163 л.с. | 2006–н.в. |
| 518 CDI (906.653, 906.655, 906.657) 184 л.с. | 2006–н.в. |
| 518 CDI 4x4 (906.653, 906.655, 906.657) 184 л.с. | 2006–н.в. |
| 519 CDI / BlueTEC 4x4 (906.653, 906.655, 906.657) 190 л.с. | 2009–н.в. |
| 524 (906.653, 906.655, 906.657) 258 л.с. | 2006–н.в. |
| VW — CRAFTER 30-35 автобус (2E_) (9) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 TDI 109 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 TDI 136 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 TDI 163 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 TDI 114 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 TDI 4motion 163 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.5 TDI 109 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.5 TDI 136 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.5 TDI 88 л.с. | 2006–2011 |
| 2.5 TDI 163 л.с. | 2006–2011 |
| VW — CRAFTER 30-50 фургон (2E_) (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 TDI | 2015–н.в. |
| 2.0 TDI 109 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 TDI 136 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 TDI 163 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 TDI 142 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 TDI 114 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 TDI 4motion 163 л.с. | 2011–н.в. |
⚠️⚠️⚠️ УВАГА ⚠️⚠️⚠️
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zimmermann |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 29217.205.1 |
| Кросс-номери | 0 986 495 099, 004 420 8120, 005 420 7420, 006 420 2220, 006 420 4520, 02.35.200, 025 292 1720, 025 292 1720/PD, 086.349-00A, 10 91 6709, 1050231, 111 658, 1170543, 1247 00, 1247.00, 12472, 13046038322N-SET-MS, 13046038322N-SET-MSP, 13046038322T-SET-MS |
| Стан | Новий |
| Ширина | 165 мм |
| Висота | 78 мм |
| Товщина | 20 мм |
| Датчик зносу колодок | З можливістю встановлення |
| Комплектація колодок | З болтами/гвинтами |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | Sprinter, Crafter |
| Користувацькі характеристики | |
| Ширина [мм] | 165 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з гвинтами |
| Додатковий артикул/додаткова інформація | Зображення відповідає комплекту постачання |
| Висота [мм] | 78 |
| Товщина (мм) | 20 |
| Датчик зношування | підготовлене для датчика зносу колодок |
| перевіркове значення | ECE R90 APPROVED |
| Гальмівне встановлення | BOSCH |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 047,36 ₴




