
Диск гальмівний (задній) Mazda CX-5 11- (303x10) (з покриттям) (повний), Zimmermann 370.3056.20
1 935,26 ₴
- Готово до відправки
- Код: 370.3056.20
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Диск гальмівний (задній) Mazda CX-5 11- (303x10) (з покриттям) (повний), Zimmermann 370.3056.20. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
370.3056.20
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
370.3056.20 (ZIMMERMANN)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| MAZDA — CX-5 (KE, GH) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 165 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 AWD 160 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.2 D 150 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.2 D AWD 150 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.2 D AWD 175 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.5 AWD 192 л.с. | 2015–н.в. |
| MAZDA — CX-5 (KF, KE) (14) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 165 л.с. | 2017–н.в. |
| 2.0 150 л.с. | 2018–н.в. |
| 2.0 AWD 160 л.с. | 2017–н.в. |
| 2.0 AWD 150 л.с. | 2018–н.в. |
| 2.0 AWD 165 л.с. | 2018–н.в. |
| 2.0 SKYACTIV-G 163 л.с. | 2018–н.в. |
| 2.0 SKYACTIV-G AWD 163 л.с. | 2018–н.в. |
| 2.2 D 150 л.с. | 2017–н.в. |
| 2.2 D AWD 150 л.с. | 2017–н.в. |
| 2.2 D AWD 175 л.с. | 2017–н.в. |
| 2.2 D AWD 184 л.с. | 2018–н.в. |
| 2.2 D AWD 188 л.с. | 2018–н.в. |
| 2.5 194 л.с. | 2017–н.в. |
| 2.5 AWD 194 л.с. | 2017–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zimmermann |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 370.3056.20 |
| Кросс-номери | 0 986 479 C28, 0 986 479 V04, 08.C425.11, 08.C425.1X, 08.C425.75, 103515, 108430, 1110870, 142.1777, 15094 V, 15094 X, 1815203279, 1815313279, 18221, 197505, 203279, 24.0110-0381.1, 24011003811PR-PCS-MS, 24011003811PR-PCS-MSP, 24011003811PR-SET-MS |
| Стан | Новий |
| Висота | 40 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 114 мм |
| Тип | Невентильовані |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Товщина | 10 мм |
| Сумісність з маркою | Mazda |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø фаски [мм] | 114 |
| Вага (кг) | 4.5 кг |
| Висота [мм] | 40 |
| Діаметр центрування [мм] | 68 |
| Мінімальна товщина [мм] | 8 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 303 |
| Поверхня | з покриттям |
| Розташування/число отворів | 6/5 |
| Тип гальмівного диска | цілісний |
| Товщина гальмівного диска (мм) | 10 |
| Кількість отворів у диску колеса | 5 |
| перевіркове значення | ECE R90 APPROVED |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 935,26 ₴





