
Диск гальмівний (задній) VW Caddy 03- (272x10) (з покриттям) (повний), Zimmermann 600.3241.20
1 562,12 ₴
- Готово до відправки
- Код: 600.3241.20
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Диск гальмівний (задній) VW Caddy 03- (272x10) (з покриттям) (повний), Zimmermann 600.3241.20. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
600.3241.20
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
600.3241.20 (ZIMMERMANN)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| AUDI — A1 (8X1, 8XF) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 TFSI 86 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.4 TDI 90 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.4 TFSI 122 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.4 TFSI 185 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.4 TFSI 140 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.4 TFSI 125 л.с. | 2014–н.в. |
| AUDI — A3 (8P1) (24) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 TSI 105 л.с. | 2010–2012 |
| 1.4 TFSI 125 л.с. | 2007–2012 |
| 1.6 102 л.с. | 2003–2012 |
| 1.6 FSI 115 л.с. | 2003–2007 |
| 1.6 TDI 90 л.с. | 2009–2012 |
| 1.6 TDI 105 л.с. | 2009–2012 |
| 1.8 TFSI 160 л.с. | 2006–2012 |
| 1.8 TFSI quattro 160 л.с. | 2008–2012 |
| 1.9 TDI 105 л.с. | 2003–2010 |
| 2.0 FSI 150 л.с. | 2003–2008 |
| 2.0 TDI 136 л.с. | 2003–2012 |
| 2.0 TDI 140 л.с. | 2005–2008 |
| 2.0 TDI 170 л.с. | 2006–2012 |
| 2.0 TDI 163 л.с. | 2006–2008 |
| 2.0 TDI 16V 140 л.с. | 2003–2012 |
| 2.0 TDI 16V quattro 140 л.с. | 2004–2012 |
| 2.0 TDI quattro 136 л.с. | 2003–2008 |
| 2.0 TDI quattro 140 л.с. | 2006–2008 |
| 2.0 TDI quattro 170 л.с. | 2006–2012 |
| 2.0 TFSI 200 л.с. | 2004–2012 |
| 2.0 TFSI quattro 200 л.с. | 2004–2012 |
| 3.2 V6 quattro 250 л.с. | 2003–2009 |
| S3 quattro 265 л.с. | 2006–2012 |
| S3 quattro 256 л.с. | 2007–2012 |
| AUDI — A3 Sportback (8PA) (22) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 TSI 105 л.с. | 2010–2013 |
| 1.4 TFSI 125 л.с. | 2007–2013 |
| 1.6 102 л.с. | 2004–2013 |
| 1.6 FSI 115 л.с. | 2004–2007 |
| 1.6 TDI 90 л.с. | 2009–2013 |
| 1.6 TDI 105 л.с. | 2009–2013 |
| 1.8 TFSI 160 л.с. | 2006–2013 |
| 1.8 TFSI quattro 160 л.с. | 2008–2013 |
| 1.9 TDI 105 л.с. | 2004–2010 |
| 2.0 FSI 150 л.с. | 2004–2008 |
| 2.0 TDI 140 л.с. | 2005–2008 |
| 2.0 TDI 170 л.с. | 2006–2013 |
| 2.0 TDI 163 л.с. | 2006–2008 |
| 2.0 TDI 16V 140 л.с. | 2004–2013 |
| 2.0 TDI 16V quattro 140 л.с. | 2005–2013 |
| 2.0 TDI quattro 140 л.с. | 2006–2008 |
| 2.0 TDI quattro 170 л.с. | 2006–2013 |
| 2.0 TFSI 200 л.с. | 2004–2013 |
| 2.0 TFSI quattro 200 л.с. | 2004–2013 |
| 3.2 V6 quattro 250 л.с. | 2004–2009 |
| S3 quattro 265 л.с. | 2008–2013 |
| S3 quattro 256 л.с. | 2008–2013 |
| AUDI — A3 кабрио (8P7) (8) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 TFSI 105 л.с. | 2010–2013 |
| 1.4 TFSI 125 л.с. | 2011–2013 |
| 1.6 102 л.с. | 2008–2010 |
| 1.6 TDI 105 л.с. | 2009–2013 |
| 1.8 TFSI 160 л.с. | 2008–2013 |
| 1.9 TDI 105 л.с. | 2008–2009 |
| 2.0 TDI 140 л.с. | 2008–2013 |
| 2.0 TFSI 200 л.с. | 2008–2013 |
⚠️⚠️⚠️ УВАГА ⚠️⚠️⚠️
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zimmermann |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 600.3241.20 |
| Кросс-номери | 0 986 479 677, 0 986 479 C20, 07.35.269, 08.B413.10, 08.B413.11, 08.B413.1X, 08.B413.75, 103171, 1110273, 114 027, 115 523 0012/PD, 1163208000, 142.1575, 15012, 15012 V, 15012 X, 18117, 18152047137, 18153147137, 19-2018, 19-2018MAX, 19-2018SPORT, 197544 |
| Стан | Новий |
| Висота | 48 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 112 мм |
| Тип | Невентильовані |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Товщина | 10 мм |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Beetle, Jetta, Octavia, Yeti, Eos, Passat, Superb, Caddy, Leon, A1, Touran, A3, TT, Golf, Altea, Formentor, Scirocco |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø фаски [мм] | 112 |
| Вага (кг) | 3.9 кг |
| Висота [мм] | 48 |
| Діаметр центрування [мм] | 65 |
| Мінімальна товщина [мм] | 8,0 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 272 |
| Поверхня | з покриттям |
| Розташування/число отворів | 10/5 |
| Тип гальмівного диска | цілісний |
| Товщина гальмівного диска (мм) | 10 |
| Кількість отворів у диску колеса | 5 |
| перевіркове значення | ECE R90 APPROVED |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 562,12 ₴




