
Колодки гальмівні (передні) Kia Sportage/Carens III/Optima 04- (Mando), Zimmermann 24501.170.1
2 077,77 ₴
- В наявності
- Код: 24501.170.1
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки гальмівні (передні) Kia Sportage/Carens III/Optima 04- (Mando), Zimmermann 24501.170.1. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
24501.170.1
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
24501.170.1 (ZIMMERMANN)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| KIA — CARENS III (UN) (8) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 CRDi 110 116 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.6 CRDi 128 128 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.6 CVVT 132 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.6 CVVT 126 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 CRDi 115 115 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.0 CRDi 135 136 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 CRDi 140 140 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.0 CVVT 144 л.с. | 2006–н.в. |
| KIA — OPTIMA (JF) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.7 CRDi 141 л.с. | 2015–н.в. |
| 1.7 CRDi 135 л.с. | 2016–н.в. |
| 2.0 CVVL | 2015–н.в. |
| KIA — OPTIMA Sportswagon (JF) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.7 CRDi 141 л.с. | 2016–н.в. |
| 2.0 CVVL 163 л.с. | 2016–н.в. |
| KIA — SPORTAGE (JE_, KM_) (11) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 16V 4WD 141 л.с. | 2004–н.в. |
| 2.0 CRDi 113 л.с. | 2005–н.в. |
| 2.0 CRDi 136 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.0 CRDi 140 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.0 CRDi 150 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.0 CRDi 4WD 113 л.с. | 2004–н.в. |
| 2.0 CRDi 4WD 136 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.0 CRDi 4WD 140 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.0 CRDi 4WD 150 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.0 i 16V 141 л.с. | 2004–н.в. |
| 2.7 V6 4WD 175 л.с. | 2004–н.в. |
| KIA — SPORTAGE (SL) (10) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 CRDi AWD 184 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 CVVT AWD 166 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.6 GDI 135 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.7 CRDi 116 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 CRDi 136 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 CRDi AWD 136 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 CVVT 163 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 CVVT AWD 163 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 GDI 166 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.0 GDI AWD 166 л.с. | 2014–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zimmermann |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 24501.170.1 |
| Кросс-номери | 025 245 0116/PD, 025 245 0116/W, 1050306, 1081 F, 12293, 13.0460-5647.2, 13.0470-5647.2, 13046056002N-SET-MS, 13046056002N-SET-MSP, 16816, 181826-201, 19-1986, 19-3023, 2134976, 22-0783-0, 223440, 223441, 223453, 24194z, 2450101, 2520501, 301934, 321322 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 138 мм |
| Висота | 61 мм |
| Товщина | 16 мм |
| Число індикаторів зносу | 2 |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Сумісність з маркою | Kia |
| Сумісність з моделлю | Optima, Sportage, Carens |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 61 |
| Датчик зношування | зі звуковим попередженням зношування |
| Додатковий артикул/додаткова інформація | Зображення відповідає комплекту постачання |
| Кількість датчиків зношування [на вісь] | 2 |
| Товщина (мм) | 16 |
| Гальмівне встановлення | MANDO |
| Ширина [мм] | 138 |
| перевіркове значення | ECE R90 APPROVED |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 077,77 ₴






