
Диск гальмівний (передній) Toyota Land Cruiser 200/ Prado 08- (338x32) (з покриттям) (вентильований), Zimmermann 590.2827.20
3 353,14 ₴
- Готово до відправки
- Код: 590.2827.20
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Диск гальмівний (передній) Toyota Land Cruiser 200/ Prado 08- (338x32) (з покриттям) (вентильований), Zimmermann 590.2827.20. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
590.2827.20
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
590.2827.20 (ZIMMERMANN)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| LEXUS — GX (URJ15_) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 460 4WD (URJ150) 306 л.с. | 2010–н.в. |
| 460 296 л.с. | 2009–н.в. |
| TOYOTA — 4 RUNNER (_N28_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 4.0 (GRN280_) 275 л.с. | 2010–н.в. |
| TOYOTA — LAND CRUISER 150 (KDJ15_, GRJ15_) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.8 D-4D | 2015–н.в. |
| 3.0 D-4D 190 л.с. | 2010–н.в. |
| 3.0 D-4D 173 л.с. | 2010–н.в. |
| 4.0 V6 VVT-i 282 л.с. | 2010–н.в. |
| 4.0 V6 VVTi (GRJ150) 275 л.с. | 2009–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zimmermann |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 590.2827.20 |
| Кросс-номери | 09.B634.10, 09.B634.11, 108458, 142.1650, 18131, 18153145150, 19-3525, 19-3525SPORT, 25373, 25373 V, 30-15 521 0127/PD, 3145150, 33 10 6503, 43512-60190, 43512-60190, 43512-60190, 43512-60191, 43512-60191, 43512-60191, 5010-2093, 562828JC, 58153145150 |
| Стан | Новий |
| Висота | 68 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 140 мм |
| Тип | Вентильовані |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Товщина | 32 мм |
| Сумісність з маркою | Lexus, Toyota |
| Сумісність з моделлю | Prado, 4Runner |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø фаски [мм] | 140 |
| Вага (кг) | 9.9 кг |
| Висота [мм] | 68 |
| Діаметр центрування [мм] | 108 |
| Мінімальна товщина [мм] | 29 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 338 |
| Поверхня | з покриттям |
| Розташування/число отворів | 8/6 |
| Тип гальмівного диска | вентильований |
| Товщина гальмівного диска (мм) | 32 |
| Кількість отворів у диску колеса | 6 |
| перевіркове значення | ECE R90 APPROVED |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 353,14 ₴






