
Диск гальмівний (задній) BMW 5 (E39) 95-03 (298x20) (з покриттям) (вент.), Zimmermann 150.1286.20
1 951,05 ₴
- Готово до відправки
- Код: 150.1286.20
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Диск гальмівний (задній) BMW 5 (E39) 95-03 (298x20) (з покриттям) (вент.), Zimmermann 150.1286.20. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
150.1286.20
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
150.1286.20 (ZIMMERMANN)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| ALPINA — B10 (E39) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 4.6 V8 347 л.с. | 1998–2002 |
| BMW — 5 (E39) (13) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 520 d 136 л.с. | 2000–2003 |
| 520 i 150 л.с. | 1996–2000 |
| 520 i 136 л.с. | 1999–2003 |
| 520 i 170 л.с. | 2000–2003 |
| 525 d 163 л.с. | 2000–2003 |
| 525 i 192 л.с. | 2000–2003 |
| 528 i 193 л.с. | 1995–2000 |
| 530 d 184 л.с. | 1998–2000 |
| 530 d 193 л.с. | 2000–2003 |
| 530 i 231 л.с. | 2000–2003 |
| 535 i 235 л.с. | 1996–1999 |
| 535 i 245 л.с. | 1999–2003 |
| 540 i 286 л.с. | 1996–2003 |
| BMW — 5 Touring (E39) (13) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 520 d 136 л.с. | 2000–2003 |
| 520 i 150 л.с. | 1997–2000 |
| 520 i 136 л.с. | 1999–2004 |
| 520 i 170 л.с. | 2000–2004 |
| 523 i 170 л.с. | 1997–2000 |
| 525 d 163 л.с. | 2000–2004 |
| 525 i 192 л.с. | 2000–2004 |
| 525 tds 143 л.с. | 1997–2004 |
| 528 i 193 л.с. | 1997–2000 |
| 530 d 184 л.с. | 1998–2000 |
| 530 d 193 л.с. | 2000–2004 |
| 530 i 231 л.с. | 2000–2004 |
| 540 i 286 л.с. | 1997–2004 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zimmermann |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 150.1286.20 |
| Кросс-номери | 0 986 478 426, 08.34.034, 09.6841.11, 09.6841.14, 09.6841.1X, 09.6841.75, 1110622, 1463204000, 150.1286.52, 16340, 17162, 1815201539, 1815311539, 186860, 19-0800, 19-0800MAX, 19-0800SPORT, 20 91 7162, 201539, 2143114, 23-0398C, 24.0120-0154.1 |
| Стан | Новий |
| Висота | 61 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 120 мм |
| Тип | Високовуглецевий |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Товщина | 20 мм |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | B10 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø фаски [мм] | 120 |
| Вага (кг) | 6.97 кг |
| Висота [мм] | 61 |
| Діаметр центрування [мм] | 75 |
| Мінімальна товщина [мм] | 18,4 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 298 |
| Обработка | Високовуглецевий |
| Поверхня | з покриттям |
| Розташування/число отворів | 6/5 |
| Тип гальмівного диска | із зовнішньою вентиляцією |
| Товщина гальмівного диска (мм) | 20 |
| Кількість отворів у диску колеса | 5 |
| перевіркове значення | ECE R90 APPROVED |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 951,05 ₴






