
Колодки гальмівні (передні) Toyota Camry 17-/Rav4/Lexus ES/UX 18- (Akebono), Zimmermann 22768.165.1
2 519,14 ₴
- Готово до відправки
- Код: 22768.165.1
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки гальмівні (передні) Toyota Camry 17-/Rav4/Lexus ES/UX 18- (Akebono), Zimmermann 22768.165.1. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
22768.165.1
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
22768.165.1 (ZIMMERMANN)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| LEXUS — ES (_Z10_, _A10_, _H10_) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 250 (AXZA10) 200 л.с. | 2018–н.в. |
| 350 (GSZ10) 249 л.с. | 2018–н.в. |
| LEXUS — UX (_AA1_, _AH1_, _MA1_) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 200 (MZAA10) 150 л.с. | 2018–н.в. |
| 200 (MZAA10) 171 л.с. | 2018–н.в. |
| 250h E-Four (MZAH15) 145 л.с. | 2018–н.в. |
| TOYOTA — CAMRY (_V7_, _VA7_, _VH7_) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 (ASV70_) 181 л.с. | 2017–н.в. |
| 2.5 (AXVA70_, AXVA70) 206 л.с. | 2017–н.в. |
| 2.5 Hybrid (AXVH71_) 178 л.с. | 2017–н.в. |
| 3.5 (GSV70) 249 л.с. | 2017–н.в. |
| TOYOTA — RAV 4 V (_A5_, _H5_) (9) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 (MXAA52) 175 л.с. | 2018–н.в. |
| 2.0 AWD (MXAA54) 175 л.с. | 2018–н.в. |
| 2.0 VVTi (MXAA52) 150 л.с. | 2018–н.в. |
| 2.0 VVTi (MXAA52) 173 л.с. | 2018–н.в. |
| 2.0 VVTi AWD (MXAA54) 150 л.с. | 2018–н.в. |
| 2.0 VVTi AWD (MXAA54) 173 л.с. | 2019–н.в. |
| 2.5 Hybrid (AXAH52) 178 л.с. | 2018–н.в. |
| 2.5 Hybrid AWD (AXAH54) 222 л.с. | 2018–н.в. |
| 2.5 VVTi AWD (AXAA54) 203 л.с. | 2018–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zimmermann |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 22768.165.1 |
| Кросс-номери | 04465-06150, 04465-06150, 04465-06150, 04465-0E060, 04465-0E060, 04465-33480, 04465-33480, 04465-76010, 04465-F4030, 04465-F4030, 13.0460-5533.2, 13.0470-5533.2, 1787.00, 180224, 182307, 2276801, 231-01-321, 27TO110, 33 10 7021, 8DB 355 036-511 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 143 мм |
| Висота | 56 мм |
| Товщина | 17 мм |
| Сумісність з маркою | Lexus, Toyota |
| Сумісність з моделлю | Camry, RAV4, UX, ES |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 56 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація | Зображення відповідає комплекту постачання |
| Товщина (мм) | 17 |
| Гальмівне встановлення | AKEBONO |
| Ширина [мм] | 143 |
| перевіркове значення | ECE R90 APPROVED |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 519,14 ₴







