
Фільтр повітряний Infiniti M37/Q70 3.7 24V 10-, Blue Print ADN12277
1 018,95 ₴
- В наявності
- Код: ADN12277
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний Infiniti M37/Q70 3.7 24V 10-, Blue Print ADN12277. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
ADN12277
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
ADN12277 (PRINT)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| INFINITI — M (Y51) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 37 320 л.с. | 2010–н.в. |
| INFINITI — M37 (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.7 330 л.с. | 2010–н.в. |
| INFINITI — Q70 (Y51) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.7 | 2013–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | ADN12277 |
| Кросс-номери | 16546-EJ70A, 71-01991-SX, A2015, AFAI306, LA-2057, LF-1322, N1321094, NA-2264, NA-2264, WG2221590 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 209 мм |
| Ширина | 184 мм |
| Висота | 44 мм |
| Сумісність з маркою | Infiniti |
| Сумісність з моделлю | M37 |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.32 кг |
| Ширина [мм] | 184 |
| Довжина [мм] | 209 |
| Висота [мм] | 44 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 018,95 ₴




