
Фільтр повітряний Toyota Land Cruiser 4.0 03-, Blue Print ADT32287
509,99 ₴
- В наявності
- Код: ADT32287
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр повітряний Toyota Land Cruiser 4.0 03-, Blue Print ADT32287. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
ADT32287
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
ADT32287 (PRINT)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| TOYOTA — FJ CRUISER (GSJ1_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 4.0 VVTi 242 л.с. | 2006–2011 |
| TOYOTA — FORTUNER вездеход закрытый (TGN6_, KUN6_, GGN6_, TGN5_, LAN5 (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 4.0 4WD (GGN60) 238 л.с. | 2005–2015 |
| TOYOTA — LAND CRUISER (KDJ12_, GRJ12_) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 4.0 243 л.с. | 2002–2004 |
| 4.0 (GRJ12, GRJ125) 249 л.с. | 2003–н.в. |
| TOYOTA — TUNDRA Пикап (_K5_, _K6_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 4.0 (GSK50_) 239 л.с. | 2006–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | ADT32287 |
| Кросс-номери | 121-17042, 1512-2640, 1667452980, 17801-31090, 20-02-266, 20266, 30.A86.00, 30-12 321 0028, 36TO044, 585565, 71-01098-SX, 8A0730, A1011, A1011, A140796, A63530, AFAI039, AP 166/1, B130185011, BFA2406, C 35 004, CA9683, E1276L, EAF1008, ELP9295, F261101 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 358 мм |
| Ширина | 167 мм |
| Висота | 62 мм |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Сумісність з моделлю | Prado, Fortuner, FJ Cruiser |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.528 кг |
| Висота [мм] | 62 |
| Довжина [мм] | 358 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Ширина [мм] | 167 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 509,99 ₴





