
Фільтр повітряний Dacia Duster/Sandero 1.5dci 10-, Blue Print ADR162207
314,66 ₴
- В наявності
- Код: ADR162207
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр повітряний Dacia Duster/Sandero 1.5dci 10-, Blue Print ADR162207. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
ADR162207
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
ADR162207 (PRINT)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| DACIA — DUSTER (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 dCi 86 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.5 dCi 107 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.5 dCi 90 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.5 dCi 109 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.5 dCi 4x4 90 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.5 dCi 4x4 110 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.5 dCi 4x4 109 л.с. | 2013–н.в. |
| DACIA — DUSTER фургон (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 dCi | 2013–н.в. |
| 1.5 dCi 4x4 | 2011–н.в. |
| 1.5 dCi 4x4 | 2013–н.в. |
| RENAULT — DUSTER (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 dCi 85 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.5 dCi 4x4 90 л.с. | 2011–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | ADR162207 |
| Кросс-номери | 121-29010, 1500664, 1512-3127, 152071761707, 16 54 639 98R, 16 54 639 98R, 16 54 640 64R, 16 54 640 64R, 16-12 321 0022, 1715062, 18501, 18501, 20-00-040, 20040, 2133472, 26-0988, 27010-LF-PCS-MS, 36DC001, 47830, 50014681, 701 140, 71-01417-SX |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 260 мм |
| Ширина | 96 мм |
| Висота | 72 мм |
| Сумісність з маркою | Dacia, Renault |
| Сумісність з моделлю | Duster |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.136 кг |
| Висота [мм] | 72 |
| Довжина [мм] | 260 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Ширина [мм] | 96 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 314,66 ₴





