
Колодки гальмівні (передні) Nissan Navara 97-12/NP300 08-/Pick Up 97-, Blue Print ADN14297
1 192,79 ₴
- В наявності
- Код: ADN14297
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (передні) Nissan Navara 97-12/NP300 08-/Pick Up 97-, Blue Print ADN14297. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
ADN14297
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
ADN14297 (PRINT)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| NISSAN — PATHFINDER (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.0 4WD 129 л.с. | 1986–1995 |
| NISSAN — PATHFINDER I (WD21) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.4 i 4WD 103 л.с. | 1987–1993 |
| 2.7 TD 4WD 99 л.с. | 1989–1996 |
| 3.0 i 4WD 148 л.с. | 1990–1995 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | ADN14297 |
| Кросс-номери | 0236 00, 0236.00, 025 213 4717, 1050478, 109.0, 109.0, 109.1, 109.1, 13046059572N-SET-MS, 13046059572N-SET-MSP, 16265, 19-3105, 19-3877, 2134702, 22-0107-0, 22-0107-1, 222213, 222215, 2236.00, 24126z, 247 002B-SX, 247 002-SX, 27NI006, 3057000, 322609 |
| Стан | Новий |
| Довжина | 160 мм |
| Ширина | 49 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 17 мм |
| Призначення | Передні колеса |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Сумісність з моделлю | Terrano, Pathfinder |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 1.84 кг |
| Датчик зношування | зі звуковим попередженням зношування |
| Довжина [мм] | 160 |
| Сторона встановлення | передний мост |
| Товщина 1 [мм] | 17 |
| Ширина [мм] | 49 |
| перевіркове значення | ECE R90 Approved |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 192,79 ₴










