
Диск гальмівний (задній) Lexus RX 15- (338x18) (з покриттям) (вент.), Blue Print ADBP430051
2 901,27 ₴
- В наявності
- Код: ADBP430051
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Диск гальмівний (задній) Lexus RX 15- (338x18) (з покриттям) (вент.)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | ADBP430051 |
| Кросс-номери | 103381, 18873, 42431-48090, 61-02-267C, 61267C, BBD5573, BR-9563-C, BS-6582, DF 198002, DP-267C, J3312017, T331A72 |
| Стан | Новий |
| Товщина | 40 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 114.3 мм |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Тип | Вентильовані |
| Призначення | Задні колеса |
| Сумісність з маркою | Lexus |
| Сумісність з моделлю | RX |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага (кг) | 6.94 кг |
| Сторона встановлення | Задний мост |
| Зовнішній діаметр [мм] | 338 |
| Мінімальна товщина [мм] | 16,5 |
| Діаметр центрування [мм] | 62 |
| Товщина (мм) | 40 |
| Товщина гальмівного диска (мм) | 18 |
| Ø фаски [мм] | 114 |
| Тип гальмівного диска | вентильований |
| Кількість отворів у диску колеса | 5 |
| Поверхня | з покриттям |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 901,27 ₴





