
Фільтр повітряний Suzuki Swift IV 1.6 12-/SX4 1.6 09-, Blue Print ADK82242
284,57 ₴
- В наявності
- Код: ADK82242
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр повітряний Suzuki Swift IV 1.6 12-/SX4 1.6 09-, Blue Print ADK82242. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
ADK82242
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
ADK82242 (PRINT)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| FIAT — SEDICI (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 16V 107 л.с. | 2006–н.в. |
| 1.6 16V 120 л.с. | 2006–н.в. |
| 1.6 16V 4x4 107 л.с. | 2006–н.в. |
| 1.6 16V 4x4 120 л.с. | 2006–н.в. |
| NISSAN — ALMERA Classic (B10) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 16V 107 л.с. | 2006–н.в. |
| SUBARU — LIBERTY OUTBACK (BE, BH) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.0 H6 209 л.с. | 2000–2003 |
| SUZUKI — SWIFT IV (FZ, NZ) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 136 л.с. | 2012–н.в. |
| SUZUKI — SX4 (EY, GY) (8) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 99 л.с. | 2006–н.в. |
| 1.5 VVT 112 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.6 VVT 112 л.с. | 2010–2015 |
| 1.6 VVT 107 л.с. | 2006–н.в. |
| 1.6 VVT 120 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.6 VVT 4x4 107 л.с. | 2006–н.в. |
| 1.6 VVT 4x4 112 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.6 VVT 4x4 120 л.с. | 2009–н.в. |
| SUZUKI — SX4 седан (GY) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 107 л.с. | 2007–н.в. |
| 1.6 120 л.с. | 2007–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | ADK82242 |
| Кросс-номери | 1 987 429 051, 121-16103, 13780-54LA0, 13780-54LA0-000, 1500178, 153071760664, 1638020180, 16546-95F0A, 16546AA080, 172064, 20-08-832, 20832, 2133003, 26-0983, 36SZ050, 71-01588-SX, 71750719, 8A0756, A10279, A1241, A140056, A2193, A243, A243J, A243PU |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 281 мм |
| Ширина | 168 мм |
| Висота | 34 мм |
| Сумісність з маркою | Nissan, Fiat, Suzuki, Subaru |
| Сумісність з моделлю | Swift, SX4, Outback, Almera |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.24 кг |
| Ширина [мм] | 168 |
| Довжина [мм] | 281 |
| Висота [мм] | 34 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 284,57 ₴




