
Фільтр повітряний Subaru Forester 2.0/2.5i/Impreza 1.6/2.0/2.5i 98-09, Blue Print ADS72211
329,26 ₴
- В наявності
- Код: ADS72211
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр повітряний Subaru Forester 2.0/2.5i/Impreza 1.6/2.0/2.5i 98-09, Blue Print ADS72211. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
ADS72211
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
ADS72211 (PRINT)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| SUBARU — FORESTER (SF) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 125 л.с. | 1998–2002 |
| SUBARU — FORESTER (SG) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 125 л.с. | 2002–н.в. |
| SUBARU — IMPREZA купе (GFC) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 AWD 90 л.с. | 1996–2000 |
| SUBARU — IMPREZA седан (GC) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 i 95 л.с. | 1998–2000 |
| 1.6 i AWD 95 л.с. | 1998–2000 |
| 2.0 i AWD 125 л.с. | 1998–2000 |
| SUBARU — IMPREZA седан (GD, GG) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 95 л.с. | 2001–2006 |
| 1.6 AWD 95 л.с. | 2000–н.в. |
| 2.0 i AWD 125 л.с. | 2000–н.в. |
| SUBARU — IMPREZA универсал (GD, GG) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 AWD 95 л.с. | 2000–н.в. |
| 2.0 AWD 125 л.с. | 2000–н.в. |
| SUBARU — IMPREZA универсал (GF) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 i 95 л.с. | 1998–2000 |
| 1.6 i AWD 95 л.с. | 1998–2000 |
| 2.0 i 16V AWD 125 л.с. | 1998–2000 |
| SUBARU — LEGACY III (BE, BH) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 125 л.с. | 1999–2003 |
| 2.5 156 л.с. | 1998–2003 |
| SUBARU — LEGACY III универсал (BE, BH) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 AWD 125 л.с. | 1998–2003 |
| 2.5 AWD 156 л.с. | 1998–2003 |
| SUBARU — LIBERTY OUTBACK (BE, BH) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 156 л.с. | 2000–2003 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | ADS72211 |
| Кросс-номери | 11020, 11054, 121-15032, 1512-1035, 16546AA070, 16546AA07A, 184445, 20-07-796, 20796, 26-1008, 34-12 321 0001, 36SU003, 3747-LF-PCS-MS, 71-01144-SX, 8A0129, A1370, A140308, A63292, A923, A923J, AFAU287, AP 121/2, BFA2469, C 3747, CA9019, CSB12970 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 371 мм |
| Ширина | 167 мм |
| Висота | 33 мм |
| Сумісність з маркою | Subaru |
| Сумісність з моделлю | Forester, Outback, Impreza, Legacy |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.26 кг |
| Висота [мм] | 33 |
| Довжина [мм] | 371 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Ширина [мм] | 167 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 329,26 ₴





