
Фільтр повітряний Nissan Qashqai 1.3 DIG-T 21-, Blue Print ADBP220128
617,30 ₴
- Готово до відправки
- Код: ADBP220128
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр повітряний Nissan Qashqai 1.3 DIG-T 21-, Blue Print ADBP220128. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
ADBP220128
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
ADBP220128 (PRINT)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | ADBP220128 |
| Кросс-номери | 16546-6RA0A, 16546-6RA0A, 184238, AP 124/7, AX000036, C 20 906, FAF-10021, FAF-10021, J1321100, MD-3136, WA9994, E2528L, C 20 906, F 026 400 767, WH 998, 16546-6RA0A |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 195 мм |
| Ширина | 170 мм |
| Висота | 59 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.18 кг |
| Ширина [мм] | 170 |
| Довжина [мм] | 195 |
| Висота [мм] | 59 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 617,30 ₴




