
Фільтр паливний Fiat Doblo/Bravo/Ducato/Fiorino 1.3-2.3D 09-, Blue Print ADL142301
1 213,24 ₴
- В наявності
- Код: ADL142301
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр паливний Fiat Doblo/Bravo/Ducato/Fiorino 1.3-2.3D 09-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | ADL142301 |
| Кросс-номери | 0077363657, 08 18 020, 095514995, 1 729 042, 12.23001, 122-08030, 1520005, 1530-2520, 153071760155, 16 063 849 80, 16 063 849 80, 16 742 191 80, 17055, 1726860, 1901.A3, 1901.A3, 2136743, 214 323 0004, 26-0667, 30-00-0200, 300200, 304 718, 30757 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вбудований |
| Висота | 210 мм |
| Зовнішній діаметр | 90 мм |
| Сумісність з маркою | Citroen, Alfa Romeo, Peugeot, Opel, Lancia, Fiat, Ford |
| Сумісність з моделлю | Doblo, Boxer, Bravo, Ducato, Brera, Jumper, Stilo, Ypsilon, 500x, 500l, 159, Punto, Linea, 500 C, Grande Punto, Spider, Combo, 500, MiTo, Croma, Fiorino, Nemo, Delta |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø труби [мм] | 10 |
| Вага (кг) | 0.450 кг |
| Висота [мм] | 210 |
| Виготовлення фільтра | без фільтрованого опалення |
| Зовнішній діаметр [мм] | 90 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 213,24 ₴




