
Фільтр повітряний BMW X3 (F25)/X4 (F26) 11- (N20), Blue Print ADB112229
617,91 ₴
- Готово до відправки
- Код: ADB112229
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр повітряний BMW X3 (F25)/X4 (F26) 11- (N20), Blue Print ADB112229. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
ADB112229
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
ADB112229 (PRINT)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| BMW — X3 (F25) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| sDrive 18 i | 2014–н.в. |
| sDrive 20 i 184 л.с. | 2014–н.в. |
| xDrive 20 i 184 л.с. | 2011–н.в. |
| xDrive 28 i 258 л.с. | 2011–н.в. |
| xDrive 28 i 245 л.с. | 2011–н.в. |
| BMW — X4 (F26) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| xDrive 20 i 184 л.с. | 2014–н.в. |
| xDrive 28 i 245 л.с. | 2014–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | ADB112229 |
| Кросс-номери | 13 71 7 601 868, 1512-4283, 26-2385, 48515, 50014582, 502 487, 71-01422-SX, A141725, AFAU178, AP 028/6, BSG 15-135-031, C 30 013, DP1110.10.0340, EAF3668.10, EAF842, ELP9495, F243401, FA665z, HP 2390, LA-2081, LF-1715, LFAF638, LFAF638, LVFA1604 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 313 мм |
| Ширина | 263 мм |
| Висота | 37 мм |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | X3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.28 кг |
| Висота [мм] | 37 |
| Довжина [мм] | 313 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Ширина [мм] | 263 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 617,91 ₴







