
Фільтр повітряний Ford Edge 3.5-3.7 i 06-15/Explorer 3.5 24V 11-, Blue Print ADF122227
605,03 ₴
- Готово до відправки
- Код: ADF122227
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний Ford Edge 3.5-3.7 i 06-15/Explorer 3.5 24V 11-, Blue Print ADF122227. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
ADF122227
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
ADF122227 (PRINT)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| FORD USA — EDGE (U387) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 243 л.с. | 2011–н.в. |
| 3.5 269 л.с. | 2006–н.в. |
| 3.5 290 л.с. | 2010–2015 |
| 3.5 AWD 269 л.с. | 2006–н.в. |
| 3.7 AWD 309 л.с. | 2010–2013 |
| 3.5 AWD 290 л.с. | 2010–н.в. |
| FORD USA — EXPLORER (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.5 4WD 294 л.с. | 2010–н.в. |
| 3.5 4WD 249 л.с. | 2014–н.в. |
| 3.5 4WD 345 л.с. | 2014–н.в. |
| 3.5 EcoBoost 4WD 370 л.с. | 2013–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | ADF122227 |
| Кросс-номери | 1512-4335, 20-03-344, 20344, 4 767 775, 71-01905-SX, 7T439601AA, 7T439601AA, 7T4Z-9601-A, 7T4Z-9601-A, CY01-13-Z40A, CY01-13-Z40B, FA-344S, J1323060, MA-5646, MA-5646, QFA1032, V25-1652 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 304 мм |
| Ширина | 170 мм |
| Висота | 45 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.27 кг |
| Висота [мм] | 45 |
| Довжина [мм] | 304 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Ширина [мм] | 170 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 605,03 ₴





