
Фільтр повітряний Land Rover Range Rover/Discovery 09-, Blue Print ADJ132206
576,91 ₴
- В наявності
- Код: ADJ132206
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр повітряний Land Rover Range Rover/Discovery 09-, Blue Print ADJ132206. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
ADJ132206
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
ADJ132206 (PRINT)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| LAND ROVER — DISCOVERY V (L462) (8) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 Sd4 4x4 241 л.с. | 2016–н.в. |
| 2.0 Si4 4x4 300 л.с. | 2017–н.в. |
| 2.0 Td4 4x4 180 л.с. | 2016–н.в. |
| 3.0 D 4x4 211 л.с. | 2016–н.в. |
| 3.0 D 4x4 249 л.с. | 2016–н.в. |
| 3.0 SCV6 4x4 340 л.с. | 2016–н.в. |
| 3.0 SDV6 4x4 306 л.с. | 2018–н.в. |
| 3.0 Td6 4x4 258 л.с. | 2016–н.в. |
| LAND ROVER — DISCOVERY V VAN (L462) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 Sd4 4x4 241 л.с. | 2016–н.в. |
| 2.0 Si4 4x4 300 л.с. | 2017–н.в. |
| 2.0 Td4 4x4 179 л.с. | 2016–2018 |
| 3.0 Scv6 4x4 340 л.с. | 2016–н.в. |
| 3.0 Td6 4x4 258 л.с. | 2016–н.в. |
| LAND ROVER — RANGE ROVER III (LM) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 4.4 TD V8 4x4 313 л.с. | 2010–2012 |
| 5.0 V8 4x4 375 л.с. | 2009–2012 |
| 5.0 V8 4x4 510 л.с. | 2009–2012 |
| LAND ROVER — RANGE ROVER IV (L405) (17) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.0 P400 4x4 400 л.с. | 2020–н.в. |
| 3.0 SDV6 4x4 292 л.с. | 2012–н.в. |
| 3.0 SDV6 4x4 275 л.с. | 2018–н.в. |
| 4.4 SDV8 4x4 313 л.с. | 2013–н.в. |
| 5.0 SCV8 4x4 525 л.с. | 2017–н.в. |
| 5.0 SCV8 4x4 566 л.с. | 2017–н.в. |
| 3.0 4x4 | 2015–н.в. |
| 3.0 4x4 340 л.с. | 2013–н.в. |
| 3.0 D Hybrid 4x4 | 2015–н.в. |
| 3.0 TD 4x4 249 л.с. | 2012–н.в. |
| 3.0 TD 4x4 258 л.с. | 2012–н.в. |
| 3.0 TD 4x4 211 л.с. | 2013–н.в. |
| 3.0 TD Hybrid 4x4 340 л.с. | 2013–н.в. |
| 4.4 TD V8 4x4 340 л.с. | 2012–н.в. |
| 5.0 4x4 | 2015–н.в. |
| 5.0 V8 4x4 510 л.с. | 2012–н.в. |
| 5.0 V8 4x4 375 л.с. | 2013–н.в. |
| LAND ROVER — RANGE ROVER SPORT (L494) (10) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.0 D250 4x4 249 л.с. | 2020–н.в. |
| 3.0 D300 4x4 300 л.с. | 2020–н.в. |
| 3.0 D350 4x4 351 л.с. | 2020–н.в. |
| 3.0 TD 4x4 211 л.с. | 2013–н.в. |
| 3.0 TD 4x4 249 л.с. | 2013–н.в. |
| 3.0 TD 4x4 258 л.с. | 2013–н.в. |
| 3.0 TD 4x4 292 л.с. | 2013–н.в. |
| 3.0 TD 4x4 306 л.с. | 2014–н.в. |
| 5.0 V8 4x4 510 л.с. | 2013–н.в. |
| 5.0 V8 4x4 550 л.с. | 2014–н.в. |
| LAND ROVER — RANGE ROVER SPORT (LS) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 5.0 V8 4x4 375 л.с. | 2009–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | ADJ132206 |
| Кросс-номери | 121-14057, 1512-4141, 1667446180, 170233, 20-0L-L17, 20L17, 26-2413, 30.C03.00, 35126-LF-PCS-MS, 36RV026, 53-12 321 0008, 71-01951-SX, 8A0696, A0544, A10289, A142088, A1801, A2577, A63675, ADJ132206C, AFAU018, AP 129/9, AR1617PM, BFA2445, BSG 15-135-015 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 347 мм |
| Ширина | 163 мм |
| Висота | 50 мм |
| Сумісність з маркою | Land Rover |
| Сумісність з моделлю | Range Rover, Range Rover Sport, Discovery |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.259 кг |
| Висота [мм] | 50 |
| Довжина [мм] | 347 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Ширина [мм] | 163 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 576,91 ₴




