
Фільтр паливний Ford Transit 2.3 16V 06-14/Mondeo 1.8-3.0 00-07, Blue Print ADF122304
405,76 ₴
- В наявності
- Код: ADF122304
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр паливний Ford Transit 2.3 16V 06-14/Mondeo 1.8-3.0 00-07, Blue Print ADF122304. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
ADF122304
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
ADF122304 (PRINT)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| FORD — MONDEO II (BAP) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 24V 170 л.с. | 2000–2000 |
| FORD — MONDEO II Clipper (BNP) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 24V 170 л.с. | 1999–2000 |
| FORD — MONDEO II седан (BFP) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 24V 170 л.с. | 2000–2000 |
| FORD — MONDEO III (B5Y) (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 16V 110 л.с. | 2000–2007 |
| 1.8 16V 125 л.с. | 2000–2007 |
| 1.8 SCi 130 л.с. | 2003–2007 |
| 2.0 16V 146 л.с. | 2000–2007 |
| 2.5 V6 24V 170 л.с. | 2000–2007 |
| 3.0 V6 24V 204 л.с. | 2004–2007 |
| ST220 226 л.с. | 2002–2007 |
| FORD — MONDEO III Clipper (BWY) (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 16V 110 л.с. | 2000–2007 |
| 1.8 16V 125 л.с. | 2000–2007 |
| 1.8 SCi 130 л.с. | 2003–2007 |
| 2.0 16V 146 л.с. | 2000–2007 |
| 2.5 V6 24V 170 л.с. | 2000–2007 |
| 3.0 V6 24V 204 л.с. | 2004–2007 |
| ST220 226 л.с. | 2002–2007 |
| FORD — MONDEO III седан (B4Y) (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 16V 110 л.с. | 2000–2007 |
| 1.8 16V 125 л.с. | 2000–2007 |
| 1.8 SCi 130 л.с. | 2003–2007 |
| 2.0 16V 146 л.с. | 2000–2007 |
| 2.5 V6 24V 170 л.с. | 2000–2007 |
| 3.0 V6 24V 204 л.с. | 2004–2007 |
| ST220 226 л.с. | 2002–2007 |
| FORD — TRANSIT c бортовой платформой/ходовая часть (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.3 16V 145 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.3 16V CNG [RWD] 136 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.3 16V LPG [RWD] 145 л.с. | 2006–н.в. |
| FORD — TRANSIT фургон (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.3 16V 145 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.3 16V CNG [RWD] 136 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.3 16V LPG [RWD] 145 л.с. | 2006–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | ADF122304 |
| Кросс-номери | 108997, 13.43153, 1520199, 1530-2502, 1S71-9155-BA, 21-00409-SX, 302 130, 4 103 735, 714 323 0007, 71966, 730/5-KF-PCS-MS, 9F0150, A110395, AFFF081, BFF8080, DP1110.13.0017, EFF118, EFF5183.20, EFP239, FB232, FB-84, FE132z, FS2037, H188WK, KL 409 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вбудований |
| Довжина | 166 мм |
| Зовнішній діаметр | 75 мм |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Mondeo, Transit |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø труби [мм] | 7,9 |
| Вага (кг) | 0.171 кг |
| Довжина [мм] | 166 |
| Виготовлення фільтра | Прямоточний фільтр |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Зовнішній діаметр [мм] | 75 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 405,76 ₴





