
Фільтр повітряний Nissan Navara/Pathfinder 4.0 96-14, Blue Print ADN12251
437,89 ₴
- В наявності
- Код: ADN12251
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр повітряний Nissan Navara/Pathfinder 4.0 96-14, Blue Print ADN12251. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
ADN12251
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
ADN12251 (PRINT)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| INFINITI — QX56 (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 5.6 4WD 324 л.с. | 2003–2009 |
| NISSAN — ARMADA (R51) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 4.0 4WD 269 л.с. | 2005–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | ADN12251 |
| Кросс-номери | 1500504, 1512-1050, 153071760420, 1616248980, 16546-7S000, 16546-7S000, 16546-7S015, 20-09-985, 20985, 2133866, 26-0342, 28150-LF-PCS-MS, 36JE002, 71-01155-SX, 8A0109, A1375, A140950, A2508, A63142, A975, AP 003/7, B130G0277, B29801A, BFA2258 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 290 мм |
| Ширина | 246 мм |
| Висота | 39 мм |
| Сумісність з маркою | Infiniti, Nissan |
| Сумісність з моделлю | Pathfinder, QX56 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.366 кг |
| Висота [мм] | 39 |
| Довжина [мм] | 290 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з фільтром грубого очищення |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Ширина [мм] | 246 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 437,89 ₴





