
Фільтр повітряний Toyota Land Cruiser 3.0-4.5 95-03 (бочка), Blue Print ADT32211
652,81 ₴
- В наявності
- Код: ADT32211
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр повітряний Toyota Land Cruiser 3.0-4.5 95-03 (бочка), Blue Print ADT32211. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
ADT32211
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
ADT32211 (PRINT)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| TOYOTA — BANDEIRANTE (_J4_) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.0 D (BJ40_V, BJ43_) 80 л.с. | 1974–1984 |
| 3.4 D (BJ42_V, BJ45_V, BJ46_) 90 л.с. | 1980–1984 |
| TOYOTA — DYNA c бортовой платформой/ходовая часть (KD_, LY_, TRY2_, K (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.0 D4d 109 л.с. | 2006–н.в. |
| 3.0 D4d 144 л.с. | 2006–н.в. |
| 3.0 D4d 136 л.с. | 2009–н.в. |
| TOYOTA — LAND CRUISER (_J6_) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.4 Diesel (BJ60_V) 90 л.с. | 1981–1987 |
| 4.0 Diesel (HJ60) 101 л.с. | 1982–1985 |
| 4.0 Turbo-D (HJ61_V) 136 л.с. | 1985–1989 |
| TOYOTA — LAND CRUISER (_J8_) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 4.0 (FJ80_) 156 л.с. | 1990–1992 |
| 4.2 D (HZJ80_) 135 л.с. | 1990–1997 |
| 4.2 TD (HDJ80) 167 л.с. | 1990–1997 |
| 4.2 TD (HDJ80) 160 л.с. | 1992–1997 |
| 4.2 TD 24V (HDJ80_) 170 л.с. | 1995–1997 |
| 4.5 24V (FZJ80_) 205 л.с. | 1992–1997 |
| TOYOTA — LAND CRUISER - BUNDERA (PZJ7_, KZJ7_, HZJ7_, BJ7_, LJ7_, RJ7 (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.0 TD (KZJ70_, KZJ73_, KZJ77_) 125 л.с. | 1993–1996 |
| 3.4 D (BJ70_V, BJ73_) 95 л.с. | 1984–1996 |
| 3.4 TD (BJ71_V) 124 л.с. | 1985–1986 |
| 4.2 TD (HZJ7__V) 131 л.с. | 1990–н.в. |
| 4.2 TD 4x4 (HZJ74, HZJ78, HZJ75) 167 л.с. | 1990–2001 |
| TOYOTA — LAND CRUISER 90 (_J9_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.0 TD (KZJ90_, KZJ95_) 125 л.с. | 1996–н.в. |
| TOYOTA — LAND CRUISER Hardtop (_J7_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.0 TD 125 л.с. | 1993–1996 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | ADT32211 |
| Кросс-номери | 1 457 433 534, 121-17020, 1511-3101, 1667444880, 1713740, 17801-60040, 17801-61020, 17801-61030, 17801-66010, 17801-66030, 17801-68020, 17801-68030, 20-02-213, 20-02-231, 20213, 20231, 26-2310, 30-12 321 0011, 36TO005, 585646, 8A0221, A117, A140182 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Висота | 146 мм |
| Внутрішній діаметр | 110 мм |
| Зовнішній діаметр | 221 мм |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Сумісність з моделлю | Land Cruiser, Dyna |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.780 кг |
| Висота [мм] | 146 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Зовнішній діаметр [мм] | 221 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 652,81 ₴






