
Фільтр паливний Nissan Qashqai 1.6dCi 11-, Blue Print ADN12352
1 913,71 ₴
- В наявності
- Код: ADN12352
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр паливний Nissan Qashqai 1.6dCi 11-, Blue Print ADN12352. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
ADN12352
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
ADN12352 (PRINT)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| NISSAN — DUALIS (J10, JJ10) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 dCi 130 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.6 dCi Привод на все колеса 130 л.с. | 2011–н.в. |
| NISSAN — QASHQAI +2 (JJ10E) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 dCi 130 л.с. | 2011–2013 |
| 1.6 dCi Повний 130 л.с. | 2011–2013 |
| NISSAN — QASHQAI II SUV (J11, J11_) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 dCi 110 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.6 dCi 131 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.6 dCi 4x4 131 л.с. | 2013–н.в. |
| NISSAN — X-TRAIL (T32_) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 dCi 130 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.6 dCi 4x4 130 л.с. | 2013–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | ADN12352 |
| Кросс-номери | 101325, 122-13110, 16400-4EA1A, 16400-4EA1D, 16400-BB50A, 16400-BB51A, 1643625580, 1643626980, 17056, 30-01-129, 30129, 37NI027, 42126, 755727, 86600-03801, 9F0497, A120973, A38-0483, BFF8227, D20708, DF 3592, DFFL1027, DP1110.13.0162, EFF292D, ELG5457 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вбудований |
| Зовнішній діаметр | 99 мм |
| Висота | 162 мм |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Сумісність з моделлю | Qashqai, X-Trail |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.64 кг |
| Висота [мм] | 162 |
| Виготовлення фільтра | з обігріванням фільтра |
| Зовнішній діаметр [мм] | 99 |
| Підігрівання/охолодження | з опаленням |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 913,71 ₴








