
Фільтр повітряний Honda Accord VI 1.6-2.3 98-03, Blue Print ADH22240
329,71 ₴
- В наявності
- Код: ADH22240
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний Honda Accord VI 1.6-2.3 98-03, Blue Print ADH22240. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
ADH22240
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
ADH22240 (PRINT)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| HONDA — ACCORD Mk VII (CG, CK) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 i 116 л.с. | 1998–2002 |
| 1.8 i 136 л.с. | 1998–2002 |
| 2.0 i 147 л.с. | 1998–2001 |
| 2.2 Type-R 212 л.с. | 1999–2002 |
| 2.3 (CK2) 154 л.с. | 2001–2003 |
| HONDA — ACCORD Mk VII Наклонная задняя часть (CH) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 i (CH6) 136 л.с. | 1999–2002 |
| 2.0 (CH7) 147 л.с. | 1999–2002 |
| 2.3 (CL4) 154 л.с. | 2000–2002 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | ADH22240 |
| Кросс-номери | 1 987 429 185, 121-06036, 1500329, 1512-2616, 1716651, 17220-PDA-E01, 17220-PDF-E01, 20-04-424, 20424, 26-0546, 2726-LF-PCS-MS, 36HO014, 71-01239-SX, 8A0237, A140068, A1752, A26-0145, A63241, A867J, A883, AP 102/2, AR9489PMJ, BFA2281, C 2726, CA9489 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 274 мм |
| Ширина | 173 мм |
| Висота | 41 мм |
| Сумісність з маркою | Honda |
| Сумісність з моделлю | Accord |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.320 кг |
| Висота [мм] | 41 |
| Довжина [мм] | 274 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Ширина [мм] | 173 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 329,71 ₴





