
Диск гальмівний (задній) Mitsubishi Lancer VIII 06- (262х10), Blue Print ADC443120
1 548,18 ₴
- В наявності
- Код: ADC443120
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Диск гальмівний (задній) Mitsubishi Lancer VIII 06- (262х10), Blue Print ADC443120. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
ADC443120
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
ADC443120 (PRINT)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| MITSUBISHI — CEDIA седан (CS_A, CT0) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 i 154 л.с. | 2007–н.в. |
| MITSUBISHI — CEDIA седан (CY/Z_A) (13) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 109 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.5 Bifuel 109 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.6 117 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.8 143 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.8 140 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.8 Bifuel 143 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.8 DI-D 116 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.8 DI-D (CY9A) 150 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 147 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 DI-D 140 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.0 i 154 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.0 i 4WD 154 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.0 i Ralliart 4WD (CY4A) 241 л.с. | 2008–н.в. |
| MITSUBISHI — GALANT FORTIS SPORTBACK (CX_A) (11) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 109 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.5 Bifuel 109 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.6 117 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.8 140 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.8 (CX3A) 143 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.8 Bifuel 143 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.8 DI-D 116 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.8 DI-D (CX9A) 150 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.8 Flex 140 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 DI-D 140 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.0 Ralliart 4WD (CX4A) 241 л.с. | 2008–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | ADC443120 |
| Кросс-номери | 18005, 19-2389, 19-2389MAX, 19-2389SPORT, 203058, 24011003451-PCS-MS, 24011003451-PCS-MSP, 24011003451PR-PCS-MS, 24011003451PR-PCS-MSP, 24011003451PR-SET-MS, 24011003451PR-SET-MSP, 24011003451-SET-MS, 24011003451-SET-MSP, 26JE011, 31280, 313058 |
| Стан | Новий |
| Товщина | 60 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 114.3 мм |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Тип | Невентильовані |
| Призначення | Задні колеса |
| Сумісність з моделлю | Lancer |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø фаски [мм] | 114 |
| Вага (кг) | 4.14 кг |
| Діаметр центрування [мм] | 80 |
| Мінімальна товщина [мм] | 8,4 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 262 |
| Поверхня | з покриттям |
| Сторона встановлення | Задний мост |
| Тип гальмівного диска | цілісний |
| Товщина (мм) | 60 |
| Товщина гальмівного диска (мм) | 10 |
| Кількість отворів у диску колеса | 5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 548,18 ₴





