
Фільтр повітряний BMW 5 (F10) 523i/530i 3.0 10-, Blue Print ADB112255
676,85 ₴
- В наявності
- Код: ADB112255
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний BMW 5 (F10) 523i/530i 3.0 10-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | ADB112255 |
| Кросс-номери | 105706, 13 71 7 605 436, EAF806, V20-1524, WG2217325, WG2227352, 105706 |
| Стан | Новий |
| Довжина | 293 мм |
| Ширина | 202 мм |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.272 кг |
| Висота [мм] | 52 |
| Довжина [мм] | 293 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Ширина [мм] | 202 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 676,85 ₴




